Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Lumiko led driver IP20 constante stroom 350mA max 3,5W | 860010
Artikelnummer: 860010 Type: LB-LD-350M3 EAN: 8716643038899

Lumiko led driver IP20 constante stroom 350mA max 3,5W | 860010
Artikelnummer: 860010 | Type: LB-LD-350M3 | EAN: 8716643038899
Deze led driver levert een constante stroom van 350mA en werkt met een spanningsbereik van 2.7V tot 10.0V, met een maximaal vermogen van 3.5W. Dankzij het compacte ontwerp is hij eenvoudig te integreren in diverse toepassingen.
De driver is voorzien van drievoudige beveiliging tegen kortsluiting, overbelasting en oververhitting, wat zorgt voor een veilige en betrouwbare werking.
Liever een dimbare driver? Gebruik dan 860300
- 65x29x18mm
- 2.7 - 10V
- 1 - 3.5W
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Kartonnen doos

Technische gegevens
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Type led driver | Constante stroom | Led spots |
| Uitgang | 350mA |
| Type component | Led driver |
| Type connector | Dynamisch |
| Toepassing | Mono (1ch) |
| Uitgangsvermogen | 1 - 3.5 W |
| Behuizing | Kunststof behuizing |
| Geschikt voor constante spanning | |
| Uitgangsspanning | 2.7 - 10 V |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Geschikt voor gelijkspanning (primaire zijde) | |
| Geschikt voor constante stroom | |
| Uitgangsstroom | 350 - 350 mA |
| Constante stroom instelbaar | |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Geschikt voor buitengebruik | |
| Lengte | 65 mm |
| Breedte | 29 mm |
| Hoogte | 18 mm |
| Arbeidsfactor | 0.65 |
| Max. inschakelstroom | 13 A |
| Omgevingstemperatuur | -20 - 50 °C |
| Behuizing kleur | Wit |
| Met bekabeling | |
| Aantal XPG LED van 2.1W / 350mA | 1 - 3 |
| Aantal COB LED van 3.1W / 350mA | 1 - 1 |
| Frequentie ingangsspanning | 50 - 60 Hz |
| Zelfstandig werkend | |
| SELV | |
| Overbelastingsbeveiliging | |
| Kema keur | |
| Beveiliging voor temperatuur | |
| Overtemperatuurbeveiliging | |
| Beveiliging voor kortsluiting | |
| Beveiliging voor overbelasting | |
| Kortsluitbeveiliging | |
| Dimmen D4i | |
| Rendement | 72 % |
| Schokbestendigheid (gewone modus, L/N-aarde) | 1 kV |
| Noodstroomvoorzieningssysteem | Geen |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | 33 |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | 55 |
| Levensduur van het bedieningsapparaat | 50000 h |
| Dimbaar | |
| Modulatie PWM | |
| Bediening via Bluetooth | |
| Dimbaar Dali-2 | |
| Met IFTTT ondersteuning | |
| Compatible met Google Assistant | |
| Compatible met Amazon Alexa | |
| Compatible met Casambi | |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | |
| Compatible met Apple HomeKit | |
| Dimbaar RF | |
| Dimming fabrikantspecifiek | |
| Dimbaar 10 V | |
| Dimbaar LineSwitch | |
| Dimbaar fase aansnijding | |
| Dimbaar DALI | |
| Dimming programmeerbaar | |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | |
| Dimbaar DMX | |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | |
| Constante lichtstroom regeling | |
| Dimbaar Touch and Dim | |
| Dimbaar DSI | |
| Dimbaar Zigbee | |
| Dimbaar fase afsnijding | |
| Dimbaar met push-button | |
| Incl. Plug and play connector | |
| Aantal kleurkanalen | 1 |
| DIN-railmontage | |
| Bediening via Matter |
