Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Lumiko led driver IP20 constante spanning 24V, 20W, 1-10V/puls, dimbaar | 860002
Artikelnummer: 860002 Type: LD-CC-1-10V-20 EAN: 8716643070578

Lumiko led driver IP20 constante spanning 24V, 20W, 1-10V/puls, dimbaar | 860002
Artikelnummer: 860002 | Type: LD-CC-1-10V-20 | EAN: 8716643070578
Deze ultra-dunne led driver is perfect voor toepassingen waarbij ruimte beperkt is. Met een hoogte van slechts 22mm past hij moeiteloos in verlaagde plafonds, kasten of achter panelen.
De driver werkt op constante spanning en is uitermate geschikt voor het voeden van LED-strips of 24V spots. Dankzij de dimbare functionaliteit met een 1-10V signaal kun je eenvoudig de lichtintensiteit aanpassen en een sfeervolle verlichting creëren. Voor een optimale dimervaring is deze driver uitstekend te combineren met de 891740 druk/draai dimmer.
- 24Vdc
- Max. 20W
- 1-10V dimbaar
- 110 x 52 x 22mm (LxBxH)
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Kartonnen doos
Download Handleiding

Technische gegevens
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Type led driver | Constante spanning | Ledstrips |
| Protocol | 1-10 V / Puls |
| Uitgang | 24Vdc |
| Type component | Led driver |
| Type connector | Statisch |
| Toepassing | Mono (1ch) |
| Uitgangsvermogen | 1 - 20 W |
| Behuizing | Kunststof behuizing |
| Geschikt voor constante spanning | |
| Uitgangsspanning | 24 - 24 V |
| Ingangsspanning | 220 - 240 V |
| Geschikt voor gelijkspanning (primaire zijde) | |
| Geschikt voor constante stroom | |
| Instelbaar via | Dipswitches |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Geschikt voor buitengebruik | |
| Lengte | 110.4 mm |
| Breedte | 52 mm |
| Hoogte | 22 mm |
| Arbeidsfactor | 0.95 |
| Omgevingstemperatuur | -25 - 50 °C |
| Behuizing kleur | Wit |
| Met bekabeling | |
| Ingebouwde ventilator | |
| Frequentie ingangsspanning | 50 - 60 Hz |
| Zelfstandig werkend | |
| SELV | |
| Overbelastingsbeveiliging | |
| Beveiliging voor temperatuur | |
| Overtemperatuurbeveiliging | |
| Beveiliging voor kortsluiting | |
| Beveiliging voor overbelasting | |
| Dimmen D4i | |
| Noodstroomvoorzieningssysteem | Geen |
| Dimbaar | |
| Bediening via Bluetooth | |
| Dimbaar Dali-2 | |
| Met IFTTT ondersteuning | |
| Compatible met Google Assistant | |
| Compatible met Amazon Alexa | |
| Compatible met Casambi | |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | |
| Compatible met Apple HomeKit | |
| Geschikt voor pulsdrukker | |
| Dimbaar RF | |
| Dimming fabrikantspecifiek | |
| Dimbaar 10 V | |
| Dimbaar LineSwitch | |
| Dimbaar fase aansnijding | |
| Dimbaar DALI | |
| Dimming programmeerbaar | |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | |
| Dimbaar DMX | |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | |
| Constante lichtstroom regeling | |
| Dimbaar Touch and Dim | |
| Dimbaar DSI | |
| Dimbaar Zigbee | |
| Dimbaar fase afsnijding | |
| Dimbaar met push-button | |
| Incl. Plug and play connector | |
| Aantal kleurkanalen | 1 |
| DIN-railmontage | |
| Bediening via Matter |