Beheer je kabels effectief met de Mepac herbruikbare bundelbanden, die je de flexibiliteit geven om ze keer op keer te gebruiken. Deze bundelbanden meten 280 x 7,5 mm en zijn ideaal voor het netjes houden van bedrading thuis of op kantoor. Gemaakt van sterk, flexibel materiaal, bieden ze een betrouwbare grip op je kabels zonder ze te beschadigen. Het herbruikbare ontwerp is uitgerust met een praktisch ontgrendelingsmechanisme, waardoor je de banden eenvoudig kunt losmaken en opnieuw kunt bevestigen.
Mepac bundelband herbruikbaar eco 280 x 7,5mm zwart 100 stuks | 452520
Artikelnummer: 452520 Type: BPA-280x7,5ECO EAN: 8714017603148

Mepac bundelband herbruikbaar eco 280 x 7,5mm zwart 100 stuks | 452520
Artikelnummer: 452520 | Type: BPA-280x7,5ECO | EAN: 8714017603148
- Lengte: 280 x breedte: 7,5mm
- Met verlengde sluitlip voor eenvoudig openen
- Bundeldiameter: 10 - 76 mm
- Trekkracht 28KG/ 280N
- Temperatuurbereik: -15 - 85 °C
- Montage temperatuur: tot -5 °C
Inhoud verpakking: 100 Stuks in Zak

Technische gegevens
Gerelateerde producten
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Onderdeel serie | Bundelband herbruikbaar eco |
| Kleur | Zwart |
| Breedte band | 7.5 mm |
| Bandlengte | 280 mm |
| Banddikte | 1.6 mm |
| Bundeldiameter | 10 - 76 mm |
| Montagetemperatuur | -10 - 45 °C |
| Type connector | Binnenvertand |
| Bandsluiting | Kunststoflipje/-nok |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Polyamide (PA) |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Halogeenvrij | |
| Detecteerbaar | |
| Transparant | |
| Fluorescerend | |
| Tekststrook | Geen |
| Heropenbare sluiting | |
| Bevestigingswijze | Geen |
| UL-toelating | |
| Minimale treksterkte | 280 N |
| Breek-Sterkte in Kilogram | 28.54 kg |
| Bedrijfstemperatuur | -15 - 60 °C |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | V2 |
