Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Mepac bundelband herbruikbaar eco 250 x 7,5mm zwart 100 stuks | 452510
Artikelnummer: 452510 Type: BPA-250x7,5ECO EAN: 8714017603131

Mepac bundelband herbruikbaar eco 250 x 7,5mm zwart 100 stuks | 452510
Artikelnummer: 452510 | Type: BPA-250x7,5ECO | EAN: 8714017603131
Houd je kabels op orde met de Mepac herbruikbare bundelbanden, perfect voor wie regelmatig aanpassingen moet maken. Deze bundelbanden meten 250 x 7,5 mm en zijn ideaal voor het netjes houden van bedrading thuis of op kantoor. Gemaakt van sterk, flexibel materiaal, bieden ze een betrouwbare grip op je kabels zonder ze te beschadigen. Het herbruikbare ontwerp is uitgerust met een praktisch ontgrendelingsmechanisme, waardoor je de banden eenvoudig kunt losmaken en opnieuw kunt bevestigen.
- Lengte: 250 x breedte: 7,5mm
- Met verlengde sluitlip voor eenvoudig openen
- Bundeldiameter: 10 - 65 mm
- Trekkracht 28KG/ 280N
- Temperatuurbereik: -15 - 85 °C
- Montage temperatuur: tot -5 °C
Inhoud verpakking: 100 Stuks in Zak

Technische gegevens
Gerelateerde producten
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Onderdeel serie | Bundelband herbruikbaar eco |
| Kleur | Zwart |
| Breedte band | 7.5 mm |
| Bandlengte | 250 mm |
| Banddikte | 1.6 mm |
| Bundeldiameter | 10 - 65 mm |
| Montagetemperatuur | -10 - 45 °C |
| Type connector | Binnenvertand |
| Bandsluiting | Kunststoflipje/-nok |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Polyamide (PA) |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Halogeenvrij | |
| Detecteerbaar | |
| Transparant | |
| Fluorescerend | |
| Tekststrook | Geen |
| Heropenbare sluiting | |
| Bevestigingswijze | Geen |
| UL-toelating | |
| Minimale treksterkte | 280 N |
| Breek-Sterkte in Kilogram | 28.54 kg |
| Bedrijfstemperatuur | -15 - 60 °C |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | V2 |
