Rondom Hemelvaartsdag hanteren wij aangepaste levertijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Lumiko aanwezigheidsmelderplafond PIR G3, 2300W, 7M, 40m² - stekerbaar Wieland
Artikelnummer: 870942 Type: PLF-IB-PIR1U-WI EAN: 8716643046214

Lumiko aanwezigheidsmelderplafond PIR G3, 2300W, 7M, 40m² - stekerbaar Wieland
Artikelnummer: 870942 | Type: PLF-IB-PIR1U-WI | EAN: 8716643046214
***Nieuwe generatie***
De welbekende 870551 heeft een volledige make-over gehad wat heeft geresulteerd in de 870551 G3. Deze vernieuwde versie kenmerkt zich door de vlakke lens en het strakke design. Daarnaast is het bereik vergroot naar Ø7m (op 2,5m hoogte), kunnen er nu 5 slave sensoren op aangesloten worden, is de powerbox uitgevoerd met steekcontacten en RJ12 aansluitingen voor de sensor(en). Verder is de electronica verbeterd naar de nieuwste EMC standaard.
Wat gebleven is, zijn de instelmogelijkheden op de kantelbare kop, zodat deze ook na installatie goed bereikbaar blijven, de zaagmaat van Ø65mm en hij is nog altijd in te zetten voor zowel 230V als potentiaalvrij schakelen.
LET OP: Gebruik voor dit model ook de nieuwe slave sensor 870556!
Voorgestekkerd met Wieland GST 18/3
- Inbouw aanwezigheidsmelder (PIR)
- Ø7m bereik op 2,5m hoogte
- Tot 10A LED schakelen
- IP44 sensor kop
- 230V of potentiaalvrij schakelen
- Uit te breiden met tot wel 5 slave sensoren (870556)
- Voorgestekkerd met Wieland GST 18/3
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Kartonnen doos
Download Handleiding

Technische gegevens
Gerelateerde producten
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Onderdeel serie | Aanwezigheidsmelder |
| Bewegingssensor/aanwezigheidsdetector technologie | Passief infrarood |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| Locatie | Plafond |
| Scanhoek | 360 ° |
| RAL-nummer (vergelijkbaar) | 9010 |
| Oppervlakte Detectieveld | 40 m² |
| Oppervlakte Detectieveld (Max. Hoogte) | 40 m² |
| Optimale montagehoogte | 2.5 m |
| Max. montagehoogte | 4 m |
| Max. reikwijdte zijwaarts | 3.5 m |
| Max. reikwijdte frontaal | 1.5 m |
| Bereik | Ø - 7m |
| Diameter reikwijdte op vloer | 7 m |
| Max. aantal slave sensoren | 5 st |
| Aansluiting sensor | RJ12 |
| LED verlichting | 2300 VA |
| Ohmse belasting in Watt | 2300 W |
| Max. aantal hoogfrequente EVSA | 16 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| Aanspreekhelderheid | 10 - 2000 lx |
| Min. nalooptijd | 5 s |
| Max. nalooptijd | 30 min |
| Bediening op afstand | |
| Met afstandsbediening | |
| Constantlichtregeling | |
| HVAC-aansturing | |
| Breedte | 80 mm |
| Inbouwbreedte | 65 mm |
| Hoogte | 12.2 mm |
| Diameter | 80 mm |
| Inbouwdiameter | 65 mm |
| Inbouwdiepte | 38.5 mm |
| Inbouwmaat | 65 mm |
| Lengte aansluitkabel | 400 mm |
| Kabellengte sensor | 1 m |
| Stekerbaar | met Wieland GST 18/3 |
| Type connector | Bewegings- en aanwezigheidsmelder |
| Slave sensoren beschikbaar | |
| Aantal schakelzones | 1 |
| Soort contact | Relais |
| Trappenhuiscontroller | |
| Overbruggingsschakelaar | |
| Aanspreekgevoeligheid instelbaar | |
| Aanspreekhelderheid instelbaar | |
| Onderkruipbeveiliging | |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Oppervlaktebescherming | Gelakt |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Spanningstype | AC |
| Max. inschakelstroom | 165 A |
| Hoek reikwijdte horizontaal | 30 - 360 ° |
| Zwenkbereik sensor, verticaal | 0 - 30 ° |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Max. schakelvermogen | 2000 W |
| Max. schakelvermogen LED | 2300 W |
| Max. presentiebereik | 40 m² |
| Eigen verbruik | 0.8 W |
| Aansluitwijze | Steekklem |
| Ingang voor nevenunit | |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Geschikt voor plafondmontage | |
| Geschikt voor wandmontage | |
| Geschikt voor draadloos | |
| Gedwongen uitschakeling | |
| Zelfleerfunctie voor aanspreekhelderheid | |
| Met aansluitkabel | |
| Inclusief Lensmasker | |
| Nul doorgang bestuurd relais | |
| Zelfleerfunctie voor Luxwaarde | |
| Plafondinbouwmontage zonder installatiedoos | |
| Omgevingstemperatuur | -20 - 45 °C |
| Dimfunctie met dimmerbasiselement | |
| Koppelbaar aan netwerk | |
| Geschikt als master | |
| Compatible met Apple HomeKit | |
| Compatible met Casambi | |
| Compatible met Google Assistant | |
| Compatible met Amazon Alexa | |
| Dimfunctie aanwezig | |
| Met alarmfunctie | |
| Met akoestische sensor | |
| Puls | |
| Vrije dierzone | |
| Transparant | |
| Met IFTTT ondersteuning | |
| Opnemertype | Passief infrarood |
| Temperatuur | 0 - 45 °C |
| Met DALI interface | |
| Antibacteriële behandeling | |
| Type component | Sensor |
| Protocol | Aan/Uit |