Rondom Hemelvaartsdag hanteren wij aangepaste levertijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Lumiko aanwezigheidsmelder plafond PIR, 2000W, 7M, 40m2, Wit, - stekerbaar Wieland
Artikelnummer: 870935 Type: IB-PIR-ECO-WH-WIE EAN: 8716643064164

Lumiko aanwezigheidsmelder plafond PIR, 2000W, 7M, 40m2, Wit, - stekerbaar Wieland
Artikelnummer: 870935 | Type: IB-PIR-ECO-WH-WIE | EAN: 8716643064164
De PLF-IB-PIR-ECO sensor van klemko is een platte lens sensor die zorgt voor meer installatiegemak en een mooiere afwerking van elk project.
De sensor is een alles in één systeem. In de behuizing zit niet alleen een uiterst gevoelige detector maar ook het schakelblok, wat uiteindelijk resulteert in een simpele en snelle installatie.
Door zijn platte detectie-oog heeft de sensor een opbouwhoogte van slechts 4,5 mm. Hierdoor valt de sensor bijna niet op en is dus uitermate geschikt voor de ruimtes waar design het belangrijkste aspect is. Zelfs met een platte lens heeft de sensor een detectiediameter van 7 meter op een hoogte van 2,5 meter, wat aan te passen is naar wens door middel van het meegeleverde lensmasker.
De 870935 is voorzien van Wieland stekkers voor snel en foutloos installeren.Inhoud verpakking: 1 Stuk in Kartonnen doos

Technische gegevens
Gerelateerde producten
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Onderdeel serie | Aanwezigheidsmelder |
| Bewegingssensor/aanwezigheidsdetector technologie | Passief infrarood |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| Locatie | Plafond |
| Scanhoek | 360 ° |
| RAL-nummer (vergelijkbaar) | 9016 |
| Oppervlakte Detectieveld | 40 m² |
| Oppervlakte Detectieveld (Max. Hoogte) | 64 m² |
| Optimale montagehoogte | 2.5 m |
| Max. montagehoogte | 4 m |
| Max. reikwijdte zijwaarts | 3.5 m |
| Max. reikwijdte frontaal | 2 m |
| Bereik | Ø - 7m |
| Diameter reikwijdte op vloer | 7 m |
| Aansluiting sensor | Geïntegreerd |
| LED verlichting | 800 W |
| Ohmse belasting in Watt | 2000 W |
| Max. aantal hoogfrequente EVSA | 25 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Aanspreekhelderheid | 10 - 2000 lx |
| Min. nalooptijd | 30 s |
| Max. nalooptijd | 30 min |
| Bediening op afstand | |
| Met afstandsbediening | |
| Constantlichtregeling | |
| HVAC-aansturing | |
| Breedte | 80 mm |
| Hoogte | 5 mm |
| Inbouwhoogte | 65 mm |
| Diameter | 80 mm |
| Inbouwdiameter | 65 mm |
| Inbouwdiepte | 67 mm |
| Inbouwmaat | 63 mm |
| Lengte aansluitkabel | 400 mm |
| Stekerbaar | met Wieland GST 18/3 |
| Type connector | Bewegings- en aanwezigheidsmelder |
| Slave sensoren beschikbaar | |
| Diameter reikwijdte op vloer (Max. hoogte) | 8 m |
| Aantal schakelzones | 1 |
| Soort contact | Relais |
| Overbruggingsschakelaar | |
| Aanspreekgevoeligheid instelbaar | |
| Aanspreekhelderheid instelbaar | |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Oppervlaktebescherming | Gelakt |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Spanningstype | AC |
| Max. inschakelstroom | 800 A |
| Hoek reikwijdte horizontaal | 5 - 360 ° |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Max. schakelvermogen | 2000 W |
| Max. schakelvermogen LED | 600 W |
| Max. presentiebereik | 50 m² |
| Max aantal parallele aansluitingen | 6 |
| Aansluitwijze | Accessoire |
| Ingang voor nevenunit | |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Centraaldoos inbouw | |
| Geschikt voor plafondmontage | |
| Geschikt voor wandmontage | |
| Geschikt voor draadloos | |
| Gedwongen uitschakeling | |
| Zelfleerfunctie voor aanspreekhelderheid | |
| Met aansluitkabel | |
| Inclusief Lensmasker | |
| Contacten / uitgang | 1 maakcontact |
| Nul doorgang bestuurd relais | |
| Plafondinbouwmontage zonder installatiedoos | |
| Dimfunctie met dimmerbasiselement | |
| Koppelbaar aan netwerk | |
| Compatible met Apple HomeKit | |
| Compatible met Casambi | |
| Compatible met Google Assistant | |
| Compatible met Amazon Alexa | |
| Met akoestische sensor | |
| Vrije dierzone | |
| Transparant | |
| Met IFTTT ondersteuning | |
| Opnemertype | Passief infrarood |
| Temperatuur | -10 - 40 °C |
| Met DALI interface | |
| Antibacteriële behandeling | |
| Type component | Sensor |