Rondom Hemelvaartsdag hanteren wij aangepaste levertijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Lumiko losse slave sensor voor de 870551 G2 en 870566 10m kabel
Artikelnummer: 870575 Type: PLFIBPIR1US10 G2 EAN: 8716643026377

Lumiko losse slave sensor voor de 870551 G2 en 870566 10m kabel
Artikelnummer: 870575 | Type: PLFIBPIR1US10 G2 | EAN: 8716643026377
Losse slave sensor voor uitbreiding van sensor 870551 en schakelblok 870566. De sensor is voorzien van 10 meter kabel.
LET OP: Vanaf juni 2025 is de 870551 vernieuwd naar de G3 versie. Deze slave sensor is enkel geschikt voor de voorganger. Gebruik voor de G3 versie de G3 slave sensor 870556!
- Slave sensor tbv de 'oude' 870551!
- Niet geschikt voor de 870551 G3!
- Inclusief 10 meter kabel en dubbele connector
- IP44
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Kartonnen doos

Technische gegevens
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Onderdeel serie | Aanwezigheidsmelder |
| Bewegingssensor/aanwezigheidsdetector technologie | Passief infrarood |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| Locatie | Plafond |
| Scanhoek | 360 ° |
| RAL-nummer (vergelijkbaar) | 9010 |
| Optimale montagehoogte | 2.5 m |
| Max. montagehoogte | 5 m |
| Bereik | Ø - 6m |
| Diameter reikwijdte op vloer | 6 m |
| Max. aantal slave sensoren | 2 st |
| Aansluiting sensor | 3 aderig |
| Beschermingsgraad (IP) | IP40 |
| Bediening op afstand | |
| Met afstandsbediening | |
| Constantlichtregeling | |
| HVAC-aansturing | |
| Breedte | 80 mm |
| Hoogte | 16 mm |
| Diameter | 80 mm |
| Inbouwdiameter | 65 mm |
| Inbouwdiepte | 38 mm |
| Inbouwmaat | 65 mm |
| Kabellengte sensor | 10 m |
| Type connector | Accessoire |
| Slave sensoren beschikbaar | |
| Aantal schakelzones | 1 |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Oppervlaktebescherming | Gelakt |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Hoek reikwijdte horizontaal | 1 - 360 ° |
| Max. presentiebereik | 50 m² |
| Aansluitwijze | Accessoire |
| Geschikt voor plafondmontage | |
| Geschikt voor wandmontage | |
| Geschikt voor draadloos | |
| Met aansluitkabel | |
| Inclusief Lensmasker | |
| Plafondinbouwmontage zonder installatiedoos | |
| Dimfunctie met dimmerbasiselement | |
| Koppelbaar aan netwerk | |
| Geschikt als master | |
| Compatible met Casambi | |
| Compatible met Google Assistant | |
| Compatible met Amazon Alexa | |
| Met akoestische sensor | |
| Transparant | |
| Met IFTTT ondersteuning | |
| Geschikt voor wandmontage - oud | |
| Opnemertype | Passief infrarood |
| Temperatuur | -10 - 45 °C |
| Met DALI interface | |
| Type component | Sensor |