Rondom Hemelvaartsdag hanteren wij aangepaste levertijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Lumiko aanwezigheidsmelder centraaldoos PIR op- of inbouw zwart met extra relais
Artikelnummer: 870476 Type: PLF-OPB-PIR-UNI9-ZW EAN: 8716643072947

Lumiko aanwezigheidsmelder centraaldoos PIR op- of inbouw zwart met extra relais
Artikelnummer: 870476 | Type: PLF-OPB-PIR-UNI9-ZW | EAN: 8716643072947
De 870476 is een ware alleskunner; hij is zowel inbouw als opbouw toe te passen en kan ook nog eens ingebouwd worden in de meest voorkomende centraaldozen! Doordat de sensor voorzien is van een tweede, potentiaalvrije, uitgang is deze sensor zeer geschikt voor een combinatie van aansturing van zowel licht als HVAC apparatuur. De sensor is uitgerust met een LED indicator voor testen en IR signaal bevestiging. De sensor kan zowel handmatig als via optionele IR afstandsbediening [870466] worden ingesteld. Met de afstandsbediening kan na installatie alsnog eenvoudig de waarde aangepast worden zonder de sensor te openen. Ook zijn er extra opties mogelijk zoals het instellen van de gevoeligheid en het overbruggen van de instellingen voor 10 uur. Inbouwbehuizing met klemveren voor inbouwmontage en opbouwdoos voor opbouwmontage is inbegrepen in de verpakking.
Ook in het wit verkrijgbaar (870474)
- Zowel inbouw als opbouw te gebruiken
- Inbouw ook mogelijk in centraaldozen
- Potentiaalvrije uitgang voor schakeling HVAC
- Twee uitgangen individueel instelbaar
- Mogelijkheid tot uitbreiding met pulsschakelaars
- Zelflerende luxwaarde stand
- Optioneel ook met afstandsbediening in te stellen
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Kartonnen doos
Download Handleiding

Technische gegevens
Gerelateerde producten
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Onderdeel serie | Aanwezigheidsmelder |
| Bewegingssensor/aanwezigheidsdetector technologie | Passief infrarood |
| Montagewijze | Universeel voor opbouw en inbouw |
| Locatie | Plafond |
| Scanhoek | 360 ° |
| RAL-nummer (vergelijkbaar) | 9005 |
| Oppervlakte Detectieveld | 65 m² |
| Oppervlakte Detectieveld (Max. Hoogte) | 113 m² |
| Optimale montagehoogte | 2.5 m |
| Max. montagehoogte | 3 m |
| Max. reikwijdte zijwaarts | 4.5 m |
| Max. reikwijdte frontaal | 2.5 m |
| Bereik | Ø - 9m |
| Diameter reikwijdte op vloer | 9 m |
| Aansluiting sensor | Geïntegreerd |
| LED verlichting | 800 VA |
| Beschermingsgraad (IP) | IP55 |
| Aanspreekhelderheid | 10 - 2000 lx |
| Min. nalooptijd | 30 s |
| Max. nalooptijd | 30 min |
| Bediening op afstand | |
| Met afstandsbediening | |
| Constantlichtregeling | |
| HVAC-aansturing | |
| Breedte | 105 mm |
| Hoogte | 48 mm |
| Inbouwhoogte | 65 mm |
| Diameter | 105 mm |
| Inbouwdiameter | 68 mm |
| Inbouwdiepte | 43.5 mm |
| Inbouwmaat | 68 mm |
| Type connector | Bewegings- en aanwezigheidsmelder |
| Slave sensoren beschikbaar | |
| Diameter reikwijdte op vloer (Max. hoogte) | 12 m |
| Aantal schakelzones | 1 |
| Soort contact | Relais |
| Aanspreekhelderheid instelbaar | |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Halogeenvrij | |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Spanningstype | AC |
| Max. inschakelstroom | 800 A |
| Hoek reikwijdte horizontaal | 5 - 360 ° |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Max. schakelvermogen | 2300 W |
| Max. schakelvermogen LED | 600 W |
| Max. presentiebereik | 65 m² |
| Max aantal parallele aansluitingen | 6 |
| Aansluitwijze | Schroefklem |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Centraaldoos inbouw | |
| Geschikt voor plafondmontage | |
| Geschikt voor wandmontage | |
| Geschikt voor draadloos | |
| Zelfleerfunctie voor aanspreekhelderheid | |
| Met aansluitkabel | |
| Inclusief Lensmasker | |
| Nul doorgang bestuurd relais | |
| Zelfleerfunctie voor Luxwaarde | |
| Plafondinbouwmontage zonder installatiedoos | |
| Dimfunctie met dimmerbasiselement | |
| Koppelbaar aan netwerk | |
| Compatible met Apple HomeKit | |
| Compatible met Casambi | |
| Compatible met Google Assistant | |
| Compatible met Amazon Alexa | |
| Met akoestische sensor | |
| Vrije dierzone | |
| Transparant | |
| Met IFTTT ondersteuning | |
| Opnemertype | Passief infrarood |
| Temperatuur | -10 - 40 °C |
| Met DALI interface | |
| Antibacteriële behandeling | |
| Type component | Sensor |