Rondom Hemelvaartsdag hanteren wij aangepaste levertijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Lumiko aanwezigheidsmelder ECO opbouw PIR, 230V, 2300W, HVAC, Ø10m, 80m², Wit | 870478
Artikelnummer: 870478 Type: OB-PIR-ECO-W EAN: 8716643079144

Lumiko aanwezigheidsmelder ECO opbouw PIR, 230V, 2300W, HVAC, Ø10m, 80m², Wit | 870478
Artikelnummer: 870478 | Type: OB-PIR-ECO-W | EAN: 8716643079144
Compacte ECO opbouw aanwezigheidsmelder met een bereik van Ø10m op 2,5m hoogte. Deze PIR sensor is uitgerust met een dubbel relais om zowel verlichting als HVAC apparatuur te schakelen.
- Compact formaat
- Ø10m bereik (op 2,5m hoogte)
- Met potentiaalvrij contact (HVAC)
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Kartonnen doos
Download Handleiding

Technische gegevens
Gerelateerde producten
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Onderdeel serie | Aanwezigheidsmelder |
| Bewegingssensor/aanwezigheidsdetector technologie | Passief infrarood |
| Montagewijze | Opbouw |
| Locatie | Plafond |
| Scanhoek | 360 ° |
| RAL-nummer (vergelijkbaar) | 9016 |
| Optimale montagehoogte | 2.5 m |
| Max. montagehoogte | 5 m |
| Max. reikwijdte zijwaarts | 5 m |
| Max. reikwijdte frontaal | 2 m |
| Bereik | Ø - 10m |
| Diameter reikwijdte op vloer | 10 m |
| Aansluiting sensor | Geïntegreerd |
| LED verlichting | 400 W |
| Ohmse belasting in Watt | 2300 W |
| Beschermingsgraad (IP) | IP55 |
| Aanspreekhelderheid | 10 - 2000 lx |
| Min. nalooptijd | 30 s |
| Max. nalooptijd | 30 min |
| Bediening op afstand | |
| Met afstandsbediening | |
| Constantlichtregeling | |
| HVAC-aansturing | |
| Breedte | 111.7 mm |
| Hoogte | 39.9 mm |
| Diameter | 111.7 mm |
| Type connector | Bewegings- en aanwezigheidsmelder |
| Slave sensoren beschikbaar | |
| Aantal schakelzones | 1 |
| Soort contact | Relais |
| Aanspreekgevoeligheid instelbaar | |
| Aanspreekhelderheid instelbaar | |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Halogeenvrij | |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Spanningstype | AC |
| Max. inschakelstroom | 117 A |
| Hoek reikwijdte horizontaal | 60 - 360 ° |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Max. schakelvermogen | 2300 W |
| Max. schakelvermogen LED | 400 W |
| Max. presentiebereik | 154 m² |
| Max aantal parallele aansluitingen | 6 |
| Aansluitwijze | Schroefklem |
| Ingang voor nevenunit | |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Centraaldoos inbouw | |
| Geschikt voor plafondmontage | |
| Geschikt voor draadloos | |
| Zelfleerfunctie voor aanspreekhelderheid | |
| Met aansluitkabel | |
| Inclusief Lensmasker | |
| Nul doorgang bestuurd relais | |
| Plafondinbouwmontage zonder installatiedoos | |
| Dimfunctie met dimmerbasiselement | |
| Koppelbaar aan netwerk | |
| Compatible met Casambi | |
| Compatible met Google Assistant | |
| Compatible met Amazon Alexa | |
| Met alarmfunctie | |
| Met akoestische sensor | |
| Vrije dierzone | |
| Transparant | |
| Met IFTTT ondersteuning | |
| Opnemertype | Passief infrarood |
| Temperatuur | -20 - 45 °C |
| Met DALI interface | |
| Antibacteriële behandeling | |
| Type component | Sensor |