Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Lumiko Lagos COB LED keukenspot aluminium 3,1W, 350mA, 4000K IP44
Artikelnummer: 863695 Type: LCB-SP-SLIM-NW EAN: 8716643057050

Lumiko Lagos COB LED keukenspot aluminium 3,1W, 350mA, 4000K IP44
Artikelnummer: 863695 | Type: LCB-SP-SLIM-NW | EAN: 8716643057050
De Lumiko Lagos spot is een compacte en veelzijdige LED-spot, perfect voor inbouwtoepassingen zoals onder keukenkastjes of in vitrines. Dankzij het slimme ontwerp biedt deze spot functionele en sfeervolle verlichting op de juiste plaatsen. Wil je de spot liever als opbouwarmatuur gebruiken? Combineer hem dan eenvoudig met het Lagos opbouwhuis (art. nr. 876732) voor nog meer flexibiliteit.
- Inbouw
- 15mm inbouwdiepte
- Buitenmaat Ø65mm
- Voorzien van plug-and-play kabel voor eenvoudig aansluiten
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Kartonnen doos
Download Handleiding

Technische gegevens
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Type armatuur | Spot |
| Onderdeel serie | Lagos |
| Dimbaar | |
| Lichtkleur categorie | Natuurlijk wit |
| Kleurtemperatuur | 4000 - 4000 K |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Dimbaar fase afsnijding | Leeg |
| Lichtstroom | 0 - 320 lm |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 1 | 0 - 320 lm |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 0 - 103 lm/W |
| Nom. stroom | 0 - 350 mA |
| Nom. spanning | 8.8 - 8.8 V |
| Spanningstype | DC |
| Max. systeemvermogen | 3.1 W |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | E |
| Stralingshoek | 90 ° |
| Inbouwhoogte | 15 - 15 mm |
| Lengte | 65 mm |
| Breedte | 65 mm |
| Hoogte/diepte | 15 mm |
| Buitendiameter | 65 mm |
| Inbouwbreedte | 58 - 61 mm |
| Inbouwdiameter | 58 - 61 mm |
| Kleur behuizing | Aluminium |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP44 |
| Beschermingsgraad achterzijde (IP) | IP20 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| Geschikt voor plafondmontage | |
| Geschikt voor pendelophanging | |
| Geschikt voor wandmontage | |
| Lichtstroom regelbaar | Traploos |
| Geschikt voor lampvermogen | 3.1 - 3.1 W |
| Geschikt voor truss montage | |
| Geschikt voor voetstuk-/vloermontage | |
| Geschikt voor stroomrailmontage | |
| Geschikt voor klemmontage | |
| Verstelbaarheid | Niet verstelbaar |
| Met bewegingssensor | |
| Met lichtsensor | |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Met lichtbron | |
| Elektrische aansluiting met connectorsysteem | |
| Lamphouder | Modulair spots |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | |
| Type ledchip | COB LED |
| Lichtkleur | 4000K |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Reflector | Hoogglans |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | III |
| Kleurweergave-index | 90-100 |
| Geschikt voor opbouwmontage | |
| Geschikt voor inbouwmontage | |
| Geschikt voor laagspannings-kabelsysteem | |
| Materiaal afdekking | Glas opaal |
| Aansluitkabel | 200 cm |
| Dimbaar 10 V | Leeg |
| Dimbaar DALI | Leeg |
| Dimbaar DSI | Leeg |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Leeg |
| Dimbaar fase aansnijding | Leeg |
| Dimming programmeerbaar | Leeg |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Leeg |
| Lichtverdeler | Diffuserlens/optiek/paneel |
| Lichtuittrede | Direct |
| Inbouwhoogte/diepte | 15 mm |
| Aantal polen | 2 |
| Aansluitwijze | Stekker |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM1 |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | |
| Constante lichtstroom regeling | |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Leeg |
| Compatible met Google Assistant | Leeg |
| Energie-efficiëntieklasse | A++ |
| Brandveiligheid volgens Britse bouwvoorschriften deel B – 30 minuten | |
| Brandveiligheid volgens Britse bouwvoorschriften deel B – 60 minuten | |
| Brandveiligheid volgens Britse bouwvoorschriften deel B – 90 minuten | |
| Met aanwezigheidsmelder | |
| Niet dimbaar | |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | |
| Noodstroomvoorziening geïntegreerd | |
| Noodstroomvoorzieningssysteem | Geen |
| Dimming fabrikantspecifiek | |
| Noodfunctiebewakingssysteem | Geen |
| Lichtsterkte | 0 cd |
| Met IFTTT ondersteuning |
