Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Lumiko Venice COB LED spot aluminium 3,1W, 350mA, 4000K, IP44
Artikelnummer: 863640 Type: LCB-SPOT-NW EAN: 8716643056923

Lumiko Venice COB LED spot aluminium 3,1W, 350mA, 4000K, IP44
Artikelnummer: 863640 | Type: LCB-SPOT-NW | EAN: 8716643056923
***Vernieuwd model, verbeterde efficiëntie***
De Lumiko Venice COB LED-inbouwspot is een compacte en veelzijdige spot met een hoge lichtopbrengst. Dankzij de kleine inbouwmaat is hij perfect geschikt als basisverlichting in plafonds en ideaal voor gebruik in koven, kasten en nissen. Met een IP44 waterdichte behuizing is deze spot ook perfect voor buitenruimtes zoals luifels, tuinhuizen, veranda's en carports. De spot is compatibel met bestaande halogeenarmaturen die een MR16 (50 mm) lichtbron gebruiken. Voor een eenvoudige installatie combineer je deze spot met de Lumiko minidriver (art. nr. 860300).
- Diepte slechts 29mm
- 4000K (natuurlijk wit)
- 3.1W, 350mA
- 458 Lumen Energielabel C
- IP44 (spatwaterdicht)
- Incl. plug and play connector
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Kartonnen doos
Download Handleiding

Technische gegevens
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Type armatuur | Spot |
| Onderdeel serie | Venice |
| Montagewijze | Inbouw |
| Dimbaar | |
| Lichtkleur categorie | Natuurlijk wit |
| Kleurtemperatuur | 4000 - 4000 K |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Dimbaar fase afsnijding | Leeg |
| Lichtstroom | 0 - 458 lm |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 1 | 0 - 458 lm |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 0 - 148 lm/W |
| Nom. stroom | 0 - 350 mA |
| Nom. spanning | 8.8 - 8.8 V |
| Spanningstype | DC |
| Max. systeemvermogen | 3.1 W |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | C |
| Stralingshoek | 40 ° |
| Inbouwhoogte | 29 - 29 mm |
| Lengte | 50 mm |
| Breedte | 50 mm |
| Hoogte/diepte | 29 mm |
| Buitendiameter | 50 mm |
| Inbouwbreedte | 45 - 48 mm |
| Inbouwdiameter | 45 - 48 mm |
| Kleur behuizing | Aluminium |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP44 |
| Beschermingsgraad achterzijde (IP) | Accessoire |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| Geschikt voor plafondmontage | |
| Geschikt voor pendelophanging | |
| Geschikt voor wandmontage | |
| Lichtstroom regelbaar | Traploos |
| Geschikt voor lampvermogen | 3.1 - 3.1 W |
| Geschikt voor truss montage | |
| Geschikt voor voetstuk-/vloermontage | |
| Geschikt voor stroomrailmontage | |
| Geschikt voor klemmontage | |
| Verstelbaarheid | Draaibaar en zwenkbaar |
| Met bewegingssensor | |
| Met lichtsensor | |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Met lichtbron | |
| Elektrische aansluiting met connectorsysteem | |
| Lamphouder | Modulair spots |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | |
| Type ledchip | COB LED |
| Lichtkleur | 4000K |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Reflector | Geen |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | III |
| Kleurweergave-index | 90-100 |
| Geschikt voor opbouwmontage | |
| Geschikt voor inbouwmontage | |
| Optiek | Lens |
| Geschikt voor laagspannings-kabelsysteem | |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaal afdekking | Glas transparant |
| Aansluitkabel | 100 cm |
| Dimbaar 10 V | Leeg |
| Dimbaar DALI | Leeg |
| Dimbaar DSI | Leeg |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Leeg |
| Dimbaar fase aansnijding | Leeg |
| Dimming programmeerbaar | Leeg |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Leeg |
| Lichtverdeler | Focuslens |
| Lichtuittrede | Direct |
| Inbouwhoogte/diepte | 27 mm |
| Aantal polen | 2 |
| Aansluitwijze | Stekker |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM1 |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | |
| Constante lichtstroom regeling | |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Leeg |
| Compatible met Google Assistant | Leeg |
| Energie-efficiëntieklasse | A++ |
| Brandveiligheid volgens Britse bouwvoorschriften deel B – 30 minuten | |
| Brandveiligheid volgens Britse bouwvoorschriften deel B – 60 minuten | |
| Brandveiligheid volgens Britse bouwvoorschriften deel B – 90 minuten | |
| Met aanwezigheidsmelder | |
| Niet dimbaar | |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | |
| Noodstroomvoorziening geïntegreerd | |
| Noodstroomvoorzieningssysteem | Geen |
| Dimming fabrikantspecifiek | |
| Noodfunctiebewakingssysteem | Geen |
| Lichtsterkte | 0 cd |
| Met IFTTT ondersteuning |
