Rondom Hemelvaartsdag hanteren wij aangepaste levertijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Duct tape 50mm/25m
Artikelnummer: 998250 Type: DT 50/25 EAN: 8714177024913

Duct tape 50mm/25m
Artikelnummer: 998250 | Type: DT 50/25 | EAN: 8714177024913
Kies voor betrouwbare en duurzame reparaties met CANALIT Duct tape met een breedte van 50mm en een lengte van 25m! De krachtige lijmformule en hoogwaardige polyester weving maken het ideaal voor zware klussen. Pluspunt: het kan schoon worden verwijderd zonder lijmresten achter te laten.
- Canalit Duct Tape | B50 mm x L25 M
- Temperatuurbereik: 80° (kortstondig), 60° (langdurig)
- Treksterkte: 137N/25 mm
- Materiaal: polyethylene drager met geweven polyester
Inhoud verpakking: 25 Meter in Zak

Technische gegevens
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Onderdeel serie | Duct tape |
| Breedte | 50 mm |
| Materiaal | Polyethyleen (PE) |
| Kleur | Grijs |
| Transparant | |
| Fluorescerend | |
| Lengte | 25 m |
| Dubbelzijdig | |
| UV-bestendig | |
| Isolerend | |
| Zelfdovend | |
| Temperatuurbestendigheid | 20 - 80 °C |
| Dikte | 0.3 mm |
| Zelflassend/amalgamerend | |
| Geschikt voor hoogspanning | |
| Vulkaniserend | |
| Waterdicht | |
| Handmatig afscheurbaar | |
| Zelfklevend weefselband |