Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Bedradingskoker halogeenvrij 125x75mm grijs, 1x2meter
Artikelnummer: 965127 Type: M6HV125/75 2M EAN: 8714177014440

Bedradingskoker halogeenvrij 125x75mm grijs, 1x2meter
Artikelnummer: 965127 | Type: M6HV125/75 2M | EAN: 8714177014440
Deze bedradingskokers van Canalit zijn halogeenvrij en hebben een afmeting van 125 mm breed en 75 mm hoog. Ze worden geleverd in een verpakking van 2 meter en zijn vervaardigd van halogeenvrij gemodificeerd PPO-materiaal dat vlamvertragend is.
Dit betekent dat bij brand de rook minder invloed heeft op nabijgelegen elektrische apparatuur en dat schade beperkt blijft. De bedradingskokers worden individueel verpakt in Canalit beschermfolie om beschadigingen tijdens transport en montage te voorkomen.
- Bedradingskoker halogeenvrij: B125 x H75 mm
- Materiaal: halogeenvrij gemodificeerd PPO, vlamdovend
- Tweevoudige breuklijn, stevige dekselsluiting
- Kleur: grijs (RAL7035)
- Verpakking: per lengte van 2 meter in folie verpakt
Inhoud verpakking: 2 Meter in Zak

Technische gegevens
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Onderdeel serie | Bedradingskoker halogeenvrij |
| Hoogte | 75 mm |
| Breedte | 125 mm |
| Sleufafstand | 8 mm |
| Sleufbreedte | 5 mm |
| Uitvoeringsvorm zijwand | Gat-/sleufstansing |
| Lengte | 2000 mm |
| Halogeenvrij | |
| Zelfdovend | |
| Flexibel | |
| Bevestigingswijze | Bodemperforatie |
| Met deksel/afdekking | |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Accessoire |
| RAL-nummer | 7030 |