Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Eindstuk halogeenvrij 110x60, wit
Artikelnummer: 958834 Type: M5 HV E 110X60 EAN: 8714017601199

Eindstuk halogeenvrij 110x60, wit
Artikelnummer: 958834 | Type: M5 HV E 110X60 | EAN: 8714017601199
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Zak

Technische gegevens
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Hoogte | 60 mm |
| Breedte | 110 mm |
| Type connector | Links/rechts |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Accessoire |
| Halogeenvrij | |
| Geschikt voor functiebehoud | |
| Kleur | Wit (RAL9010) |
| RAL-nummer | 9010 |
| Bevestigingswijze | Opklembaar (snap) |
| Serie hulpstukken | Eindstuk |
| Onderdeel serie | Hulpstukken |
| Hulpstuk past op kanaal | 110x60 mm |
| Verpakking | Per stuk |