Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Vlakhaakstuk halogeenvrij 60x40mm, wit
Artikelnummer: 958820 Type: M5 HV V 60X40 EAN: 8714017601106

Vlakhaakstuk halogeenvrij 60x40mm, wit
Artikelnummer: 958820 | Type: M5 HV V 60X40 | EAN: 8714017601106
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Zak

Technische gegevens
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Onderdeel serie | Hulpstukken |
| Hoogte | 40 mm |
| Breedte | 60 mm |
| Type connector | Kapvormdeel |
| Hoek | 90 - 90 ° |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Accessoire |
| Halogeenvrij | |
| Geschikt voor functiebehoud | |
| Kleur | Wit (RAL9010) |
| RAL-nummer | 9010 |
| Serie hulpstukken | Vlakhaakstuk |
| Hulpstuk past op kanaal | 60x40 mm |
| Verpakking | Per stuk |