Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Kabelkanaal halogeenvrij 15x15, wit, verpakt
Artikelnummer: 958700 Type: M5 HV 15 x 15 EAN: 8714017601021

Kabelkanaal halogeenvrij 15x15, wit, verpakt
Artikelnummer: 958700 | Type: M5 HV 15 x 15 | EAN: 8714017601021
Deze Canalit M5 kabelkanalen hebben een afmeting van 15 mm breed en 15 mm hoog en zijn gemaakt van halogeenvrij gemodificeerd PPO-materiaal, dat vlamvertragend is. Ze worden geleverd in een verpakking van 2 meter en zijn voorzien van Canalit beschermfolie om schade tijdens transport te voorkomen. Dit betekent dat bij brand de rook minder invloed heeft op nabijgelegen elektrische apparatuur en de schade beperkt blijft.
- M5 kabelkanalen voor de afwerking van kabels en snoeren | B15 x H15 mm
- Montage: schroeven duimnagel of kunststof nagel
- Materiaal: Halogeenvrij kunststof, UV gestabiliseerd
- Temperatuurbereik: -30°C tot +65°C, montage tot -15°C
- Geen giftige gassen bij brand
Inhoud verpakking: 2 Meter in Zak

Technische gegevens
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Onderdeel serie | Kabelkanalen M5 |
| Kleur | Wit (RAL9010) |
| Hoogte | 15 mm |
| Breedte | 15 mm |
| Lengte | 2000 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Halogeenvrij | |
| Geschikt voor functiebehoud | |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Transparant | |
| RAL-nummer | 9010 |
| Aantal vaste scheidingswanden | 0 |
| Aantal insteekbare scheidingswanden | 0 |
| Bevestigingswijze | Bodemperforatie |
| Uitvoering deksel | Los |
| Met kabelbevestigingsklem | |
| Met beschermfolie | |
| Met gootkoppelstuk | |
| Leverbaar op rol | |
| Uitbreekpoorten | |
| Antibacteriële behandeling | |
| Gebruikstemperatuur | -15 - 65 °C |
| Aantal meter in verpakking | 2 m |
| Aantal stuks in verpakking | 1 st |
| Verpakking | Per stuk |