Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Canalit eindstuk voor M5 kabelkanaal 110x62mm wit
Artikelnummer: 955808 Type: M5 E 110/62 W EAN: 8714177023732

Canalit eindstuk voor M5 kabelkanaal 110x62mm wit
Artikelnummer: 955808 | Type: M5 E 110/62 W | EAN: 8714177023732
Met het witte eindstuk van Canalit maak je een perfecte afsluiting van de M5 kabelkanalen aan de zijkanten. Hierdoor creëer je niet alleen een nette afwerking, maar ook een veilige en gesloten installatie. Het eindstuk is specifiek ontworpen voor M5 kabelkanalen van 110 mm breed en 62 mm hoog en wordt tijdens transport veilig verpakt in Canalit beschermfolie.
- Eindstuk voor het afsluiten van M5 kanalen: 110 x 62 mm
- Kleur: wit (RAL 9010)
- Materiaal: Polycarbonaat
- Montage: middels klikmontage
- In folie per verpakkingseenheid verpakt
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Zak

Technische gegevens
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Hoogte | 60 mm |
| Breedte | 110 mm |
| Type connector | Links/rechts |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Polyvinylchloride (PVC) |
| Halogeenvrij | |
| Geschikt voor functiebehoud | |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Kleur | Wit (RAL9010) |
| RAL-nummer | 9010 |
| Met beschermfolie | |
| Bevestigingswijze | Opklembaar (snap) |
| Gebruikstemperatuur | -15 - 65 °C |
| Serie hulpstukken | Eindstuk |
| Onderdeel serie | Hulpstukken |
| Hulpstuk past op kanaal | 110x60 mm |
| Verpakking | Per stuk |