Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Canalit vlakhaakstuk voor M5 kabelkanaal 130x30mm wit
Artikelnummer: 955709 Type: M5 V 130/60 W EAN: 8714177022612

Canalit vlakhaakstuk voor M5 kabelkanaal 130x30mm wit
Artikelnummer: 955709 | Type: M5 V 130/60 W | EAN: 8714177022612
Canalit's witte vlakhaakstuk biedt de perfecte oplossing voor een nauwkeurige afwerking van M5 kabelkanalen. Dit handige hulpstuk is speciaal ontworpen om haakse hoeken van precies 90 graden te maken in je installatie en is geschikt voor M5 kabelkanalen van 130 mm breed en 60 mm hoog. Het vlakhaakstuk wordt veilig verpakt in Canalit beschermfolie tijdens transport.
- Vlakhaakstuk voor M5 kanalen: 130 x 60 mm
- Haakse hoeken van precies 90 graden
- Kleur: Wit (RAL9010)
- Materiaal: Polycarbonaat
- Montage: middels klikmontage
- In folie per verpakkingseenheid verpakt
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Zak

Technische gegevens
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Onderdeel serie | Hulpstukken |
| Hoogte | 60 mm |
| Breedte | 130 mm |
| Type connector | Kapvormdeel |
| Hoek | 90 - 90 ° |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Polyvinylchloride (PVC) |
| Halogeenvrij | |
| Geschikt voor functiebehoud | |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Kleur | Wit (RAL9010) |
| RAL-nummer | 9010 |
| Met beschermfolie | |
| Bevestigingswijze | Opklembaar (snap) |
| Serie hulpstukken | Vlakhaakstuk |
| Hulpstuk past op kanaal | 130x60 mm |
| Verpakking | Per stuk |