Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Canalit vlakhaakstuk voor M5 kabelkanaal 40x40mm wit
Artikelnummer: 955702 Type: M5 V 40/40 W EAN: 8714177021639

Canalit vlakhaakstuk voor M5 kabelkanaal 40x40mm wit
Artikelnummer: 955702 | Type: M5 V 40/40 W | EAN: 8714177021639
Voor een precieze afwerking van M5 kabelkanalen is Canalit's witte vlakhaakstuk de ideale oplossing. Dit handige hulpstuk is speciaal ontworpen om perfecte haakse hoeken van 90 graden te creëren in je installatie en is geschikt voor M5 kabelkanalen van 40 mm breed en 40 mm hoog. Tijdens transport wordt het vlakhaakstuk veilig verpakt in Canalit beschermfolie.
- Vlakhaakstuk voor M5 kanalen: 40 x 40 mm
- Haakse hoeken van precies 90 graden
- Kleur: Wit (RAL9010)
- Materiaal: Polycarbonaat
- Montage: middels klikmontage
- In folie per verpakkingseenheid verpakt
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Zak

Technische gegevens
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Onderdeel serie | Hulpstukken |
| Hoogte | 40 mm |
| Breedte | 40 mm |
| Type connector | Kapvormdeel |
| Hoek | 90 - 90 ° |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Polyvinylchloride (PVC) |
| Halogeenvrij | |
| Geschikt voor functiebehoud | |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Kleur | Wit (RAL9010) |
| RAL-nummer | 9010 |
| Met beschermfolie | |
| Bevestigingswijze | Opklembaar (snap) |
| Serie hulpstukken | Vlakhaakstuk |
| Hulpstuk past op kanaal | 40x40 mm |
| Verpakking | Per stuk |