Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Canalit buitenhoek voor M5 kabelkanaal 60x60mm wit
Artikelnummer: 955606 Type: M5 BU 60/60 W EAN: 8714177016727

Canalit buitenhoek voor M5 kabelkanaal 60x60mm wit
Artikelnummer: 955606 | Type: M5 BU 60/60 W | EAN: 8714177016727
Canalit's flexibele witte buitenhoek is de perfecte oplossing voor een nette afwerking van M5 kabelkanalen. Met dit handige hulpstuk, dat verstelbaar is, kun je gemakkelijk een mooie buitenbocht creëren in je installatie. Het hulpstuk is zeer flexibel en biedt daardoor meer mogelijkheden voor de afwerking. Het is geschikt voor M5 kabelkanalen van 60 mm breed en 60 mm hoog en wordt tijdens transport veilig verpakt in Canalit beschermfolie.
- Verstelbare Buitenhoek voor M5 kanalen: 60 x 60 mm
- Strakke afwerking met een buitenbocht
- Kleur: Wit (RAL9010)
- Materiaal: Polycarbonaat
- Montage: middels klikmontage
- In folie per verpakkingseenheid verpakt
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Zak

Technische gegevens
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Hoogte | 60 mm |
| Breedte | 60 mm |
| Type connector | Kapvormdeel |
| Hoek | 90 - 90 ° |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Polyvinylchloride (PVC) |
| Halogeenvrij | |
| Geschikt voor functiebehoud | |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Kleur | Wit (RAL9010) |
| RAL-nummer | 9010 |
| Met beschermfolie | |
| Bevestigingswijze | Opklembaar (snap) |
| Serie hulpstukken | Buitenhoek |
| Hulpstuk past op kanaal | 60x60 mm |
| Onderdeel serie | Hulpstukken |
| Verpakking | Per stuk |