Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Canalit M5 kabelkanaal 40x40mm wit - 5 stuks met folie
Artikelnummer: 955042 Type: M5 40/40 W 10M EAN: 8714017602127

Canalit M5 kabelkanaal 40x40mm wit - 5 stuks met folie
Artikelnummer: 955042 | Type: M5 40/40 W 10M | EAN: 8714017602127
Als je op zoek bent naar een manier om je bekabeling op te ruimen, is de M5 Canalit kabelkanalen in het wit wellicht iets voor jou. Deze kanalen worden geleverd in bulkverpakkingen van 5 lengtes van 2 meter en hebben een breedte en hoogte van 40 mm, waardoor ze perfect zijn voor het netjes organiseren van jouw kabels. De montage is eenvoudig en kan worden uitgevoerd met schroeven, tweezijdig kleefband of duimnagels.
- M5 kabelkanaal: B40 x H40 mm
- Materiaal: PVC, UV gestabiliseerd
- Kleur: wit (RAL9010)
- Grootverpakking: per 5 lengtes van 2 meter in een doos
Inhoud verpakking: 10 Stuks in Kartonnen doos

Technische gegevens
Gerelateerde producten
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Onderdeel serie | Kabelkanalen M5 |
| Kleur | Wit (RAL9010) |
| Hoogte | 40 mm |
| Breedte | 40 mm |
| Lengte | 2000 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Polyvinylchloride (PVC) |
| Halogeenvrij | |
| Geschikt voor functiebehoud | |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Transparant | |
| RAL-nummer | 9010 |
| Aantal vaste scheidingswanden | 0 |
| Bevestigingswijze | Bodemperforatie |
| Uitvoering deksel | Los |
| Met kabelbevestigingsklem | |
| Met gootkoppelstuk | |
| Leverbaar op rol | |
| Uitbreekpoorten | |
| Antibacteriële behandeling | |
| Gebruikstemperatuur | -15 - 65 °C |
| Aantal meter in verpakking | 10 m |
| Aantal stuks in verpakking | 5 st |
| Verpakking | Bulk |