Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Canalit M5 kabelkanaal 30x30mm zwart
Artikelnummer: 952218 Type: M5 30/30 ZW 2M EAN: 8714017603506

Canalit M5 kabelkanaal 30x30mm zwart
Artikelnummer: 952218 | Type: M5 30/30 ZW 2M | EAN: 8714017603506
De zwarte M5 Canalit kabelkanalen bieden een eenvoudige oplossing voor een nette en opgeruimde bekabeling. Ze hebben een stoere en industriële uitstraling en zijn tijdloos in zwart. Deze kanalen hebben een breedte en hoogte van 30 mm en worden geleverd in lengtes van 2 meter, verpakt in Canalit beschermfolie. Door gebruik te maken van deze kabelkanalen kun je jouw kabels op een efficiënte manier organiseren en netjes wegwerken.
- M5 kabelkanaal: B30 x H30 mm
- Materiaal: PVC, UV gestabiliseerd
- Kleur: Zwart (RAL9005)
- Verpakking: per lengte van 2 meter in folie
Inhoud verpakking: 2 Meter in Zak

Technische gegevens
Gerelateerde producten
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Onderdeel serie | Kabelkanalen M5 |
| Kleur | Zwart (RAL9005) |
| Hoogte | 30 mm |
| Breedte | 30 mm |
| Lengte | 2000 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Polyvinylchloride (PVC) |
| Halogeenvrij | |
| Geschikt voor functiebehoud | |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Transparant | |
| RAL-nummer | 9005 |
| Aantal vaste scheidingswanden | 0 |
| Bevestigingswijze | Bodemperforatie |
| Uitvoering deksel | Los |
| Met kabelbevestigingsklem | |
| Met beschermfolie | |
| Met gootkoppelstuk | |
| Leverbaar op rol | |
| Uitbreekpoorten | |
| Antibacteriële behandeling | |
| Gebruikstemperatuur | -15 - 65 °C |
| Aantal meter in verpakking | 2 m |
| Aantal stuks in verpakking | 1 st |
| Verpakking | Per stuk |