Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Canalit eindstuk voor M5 kabelkanaal 60x40mm grijs
Artikelnummer: 951803 Type: M5 E 60/40 G EAN: 8714177015454

Canalit eindstuk voor M5 kabelkanaal 60x40mm grijs
Artikelnummer: 951803 | Type: M5 E 60/40 G | EAN: 8714177015454
Het grijze eindstuk van Canalit is een handig hulpstuk waarmee je de M5 kabelkanalen aan de zijkanten gemakkelijk kunt afsluiten. Door gebruik te maken van dit eindstuk, zorg je voor een nette afwerking en een gesloten installatie. Het eindstuk is speciaal ontworpen voor M5 kabelkanalen met afmetingen van 60 mm breed en 40 mm hoog en wordt veilig verpakt in Canalit beschermfolie tijdens transport.
- Eindstuk voor het afsluiten van M5 kanalen: 60 x 40 mm
- Kleur: grijs (RAL 7030)
- Materiaal: Polycarbonaat
- Montage: middels klikmontage
- In folie per verpakkingseenheid verpakt
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Zak

Technische gegevens
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Hoogte | 40 mm |
| Breedte | 60 mm |
| Type connector | Links/rechts |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Polyvinylchloride (PVC) |
| Halogeenvrij | |
| Geschikt voor functiebehoud | |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Kleur | Grijs (RAL7030) |
| RAL-nummer | 7030 |
| Met beschermfolie | |
| Bevestigingswijze | Opklembaar (snap) |
| Gebruikstemperatuur | -15 - 65 °C |
| Serie hulpstukken | Eindstuk |
| Onderdeel serie | Hulpstukken |
| Hulpstuk past op kanaal | 60x40 mm |
| Verpakking | Per stuk |