Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Canalit vlakhaakstuk voor M5 kabelkanaal 60x40mm grijs
Artikelnummer: 951703 Type: M5 V 60/40 G EAN: 8714177016079

Canalit vlakhaakstuk voor M5 kabelkanaal 60x40mm grijs
Artikelnummer: 951703 | Type: M5 V 60/40 G | EAN: 8714177016079
Met Canalit's grijze vlakhaakstuk kun je M5 kabelkanalen nauwkeurig afwerken en perfecte haakse hoeken creëren in je installatie. Dit handige hulpstuk is speciaal ontworpen om hoeken van precies 90 graden te maken en is geschikt voor M5 kabelkanalen van 60 mm breed en 40 mm hoog. Tijdens transport wordt het vlakhaakstuk veilig verpakt in Canalit beschermfolie.
- Vlakhaakstuk voor M5 kanalen: 60 x 40 mm
- Haakse hoeken van precies 90 graden
- Kleur: grijs (RAL 7030)
- Materiaal: Polycarbonaat
- Montage: middels klikmontage
- In folie per verpakkingseenheid verpakt
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Zak

Technische gegevens
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Onderdeel serie | Hulpstukken |
| Hoogte | 40 mm |
| Breedte | 60 mm |
| Type connector | Kapvormdeel |
| Hoek | 90 - 90 ° |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Polyvinylchloride (PVC) |
| Halogeenvrij | |
| Geschikt voor functiebehoud | |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Kleur | Grijs (RAL7030) |
| RAL-nummer | 7030 |
| Met beschermfolie | |
| Bevestigingswijze | Opklembaar (snap) |
| Serie hulpstukken | Vlakhaakstuk |
| Hulpstuk past op kanaal | 60x40 mm |
| Verpakking | Per stuk |