Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Canalit vlakhaakstuk voor M5 kabelkanaal 40x40mm grijs
Artikelnummer: 951702 Type: M5 V 40/40 G EAN: 8714177015935

Canalit vlakhaakstuk voor M5 kabelkanaal 40x40mm grijs
Artikelnummer: 951702 | Type: M5 V 40/40 G | EAN: 8714177015935
Voor een nauwkeurige afwerking van M5 kabelkanalen biedt Canalit's grijze vlakhaakstuk de ideale oplossing. Dit handige hulpstuk zorgt ervoor dat je haakse hoeken van precies 90 graden kunt maken in je installatie. Het vlakhaakstuk is geschikt voor M5 kabelkanalen van 40 mm breed en 40 mm hoog en wordt tijdens transport veilig verpakt in Canalit beschermfolie.
- Vlakhaakstuk voor M5 kanalen: 40 x 40 mm
- Haakse hoeken van precies 90 graden
- Kleur: grijs (RAL 7030)
- Materiaal: Polycarbonaat
- Montage: middels klikmontage
- In folie per verpakkingseenheid verpakt
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Zak

Technische gegevens
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Onderdeel serie | Hulpstukken |
| Hoogte | 40 mm |
| Breedte | 40 mm |
| Type connector | Kapvormdeel |
| Hoek | 90 - 90 ° |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Polyvinylchloride (PVC) |
| Halogeenvrij | |
| Geschikt voor functiebehoud | |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Kleur | Grijs (RAL7030) |
| RAL-nummer | 7030 |
| Met beschermfolie | |
| Bevestigingswijze | Opklembaar (snap) |
| Serie hulpstukken | Vlakhaakstuk |
| Hulpstuk past op kanaal | 40x40 mm |
| Verpakking | Per stuk |