Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Canalit binnenhoek voor M5 kabelkanaal 110x62mm grijs
Artikelnummer: 951508 Type: M5 BI 110/62 G EAN: 8714177016413

Canalit binnenhoek voor M5 kabelkanaal 110x62mm grijs
Artikelnummer: 951508 | Type: M5 BI 110/62 G | EAN: 8714177016413
De flexibele grijze binnenhoek van Canalit is ideaal voor een nette afwerking van M5 kabelkanalen. Dankzij de flexibele instelbaarheid biedt het meer mogelijkheden in de afwerking. Dit hulpstuk past perfect op M5 kabelkanalen met afmetingen van 110 mm breed en 62 mm hoog. Het is verpakt in Canalit beschermfolie voor veilig transport.
- Verstelbare Binnenhoek voor M5 kanalen: 100 x 62 mm
- Kleur: grijs (RAL 7030)
- Materiaal: Polycarbonaat
- Montage: middels klikmontage
- In folie per verpakkingseenheid verpakt
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Zak

Technische gegevens
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Hoogte | 60 mm |
| Breedte | 110 mm |
| Type connector | Kapvormdeel |
| Hoek | 90 - 90 ° |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Polyvinylchloride (PVC) |
| Halogeenvrij | |
| Geschikt voor functiebehoud | |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Kleur | Grijs (RAL7030) |
| RAL-nummer | 7030 |
| Met beschermfolie | |
| Bevestigingswijze | Opklembaar (snap) |
| Antibacteriële behandeling | |
| Serie hulpstukken | Binnenhoek |
| Hulpstuk past op kanaal | 110x60 mm |
| Onderdeel serie | Hulpstukken |
| Verpakking | Per stuk |