Rondom Hemelvaartsdag hanteren wij aangepaste levertijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Canalit aansluitstuk met flexibele rand voor leidingkanaal airco antraciet grijs RAL7016 65x50mm | 942352
Artikelnummer: 942352 Type: AC 65/50 AS G EAN: 8714017602981

Canalit aansluitstuk met flexibele rand voor leidingkanaal airco antraciet grijs RAL7016 65x50mm | 942352
Artikelnummer: 942352 | Type: AC 65/50 AS G | EAN: 8714017602981
Maak jouw airco installatie compleet met het Canalit flexibel aansluitstuk. Dit aansluitstuk is de ideale oplossing wanneer een recht stuk niet past. Het Canalit flexibel aansluitstuk kan elke vorm aannemen en behouden, waardoor het perfect past bij jouw installatie. Speciaal ontworpen voor aircokanalen met afmetingen van 65 x 50 mm en verkrijgbaar in de elegante kleur antraciet.
Om ervoor te zorgen dat het flexibele aansluitstuk onbeschadigd bij jou aankomt, wordt het geleverd met beschermfolie.
- Aansluitstuk met flexibele rand voor aircokanaal: 65 x 50 mm
- Kleur: antracietgrijs (RAL: 7016)
- Materiaal: PVC, UV gestabiliseerd
- In folie per verpakkingseenheid verpakt
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Zak

Technische gegevens
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Breedte | 65 mm |
| Hoogte | 50 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Polyvinylchloride (PVC) |
| Halogeenvrij | |
| Kleur | Grijs (RAL7016) |
| RAL-nummer | 7016 |
| Type connector | Uitwendig |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Serie hulpstukken | Aansluitstuk met flexibele rand |
| Onderdeel serie | Hulpstukken |
| Hulpstuk past op kanaal | 65x50 mm |