Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Canalit T-stuk voor leidingkanaal airco en warmtepomp wit RAL9010 125x75mm | 942075
Artikelnummer: 942075 Type: AC 125/75 T EAN: 8714177005950

Canalit T-stuk voor leidingkanaal airco en warmtepomp wit RAL9010 125x75mm | 942075
Artikelnummer: 942075 | Type: AC 125/75 T | EAN: 8714177005950
Met het witte T-stuk van 125x75mm kun je moeiteloos een kanaal in jouw koelinstallatie opdelen in twee uiteinden en zorgen voor een nette afwerking van koelleidingen, condenswaterafvoeren en voedingskabels. Dit handige hulpstuk is gemakkelijk te installeren en past naadloos bij het ontwerp van jouw installatie.
Dankzij de afmeting van 125x75mm past het T-stuk perfect in jouw koelinstallatie en kun je het eenvoudig aansluiten op andere componenten.
- Door het T-stuk te gebruiken kun je een kanaal moeiteloos opdelen naar twee uiteindes.
- Je kunt het T-stuk gemakkelijk aansluiten op andere componenten.
- In folie per verpakkingseenheid verpakt
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Zak

Technische gegevens
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Hoogte | 75 mm |
| Breedte | 125 mm |
| Afgaande hoogte | 75 mm |
| Afgaande breedte | 125 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Polyvinylchloride (PVC) |
| Halogeenvrij | |
| Geschikt voor functiebehoud | |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Kleur | Wit (RAL9010) |
| RAL-nummer | 9010 |
| Met beschermfolie | |
| Bevestigingswijze | Opklembaar (snap) |
| Type connector | Kapvormdeel |
| Gebruikstemperatuur | -15 - 65 °C |
| Serie hulpstukken | T-stuk |
| Onderdeel serie | Hulpstukken |
| Hulpstuk past op kanaal | 125x75 mm |