Rondom Hemelvaartsdag hanteren wij aangepaste levertijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Canalit T-stuk voor leidingkanaal airco antraciet grijs RAL7016 65x50mm | 942052
Artikelnummer: 942052 Type: AC 65/50 T G EAN: 8714017602967

Canalit T-stuk voor leidingkanaal airco antraciet grijs RAL7016 65x50mm | 942052
Artikelnummer: 942052 | Type: AC 65/50 T G | EAN: 8714017602967
Met het antraciet grijze T-stuk van 65x50mm kunnen kanalen gemakkelijk worden opgesplitst naar twee uiteinden, wat zorgt voor een nette afwerking van koelleidingen, condenswaterafvoeren en voedingskabels in jouw koelinstallaties. Dit hulpstuk is eenvoudig te installeren en past naadloos bij het ontwerp van jouw installatie.
- Kleur: antracietgrijs (RAL 7016)
- Materiaal: PVC, UV gestabiliseerd
- Passend bij aircokanaal: 65 x 50 mm
- In folie per verpakkingseenheid verpakt
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Zak

Technische gegevens
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Hoogte | 50 mm |
| Breedte | 65 mm |
| Afgaande hoogte | 50 mm |
| Afgaande breedte | 65 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Polyvinylchloride (PVC) |
| Halogeenvrij | |
| Geschikt voor functiebehoud | |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Kleur | Grijs (RAL7016) |
| RAL-nummer | 7016 |
| Met beschermfolie | |
| Bevestigingswijze | Opklembaar (snap) |
| Type connector | Kapvormdeel |
| Gebruikstemperatuur | -15 - 65 °C |
| Serie hulpstukken | T-stuk |
| Onderdeel serie | Hulpstukken |
| Hulpstuk past op kanaal | 65x50 mm |