Rondom Hemelvaartsdag hanteren wij aangepaste levertijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Canalit ronde buitenbocht voor leidingkanaal airco en warmtepomp antraciet grijs RAL7016 125x75mm | 941579
Artikelnummer: 941579 Type: AC 125/75 BU G EAN: 8714017603711

Canalit ronde buitenbocht voor leidingkanaal airco en warmtepomp antraciet grijs RAL7016 125x75mm | 941579
Artikelnummer: 941579 | Type: AC 125/75 BU G | EAN: 8714017603711
De Canalit buitenbocht is een uitstekende oplossing om jouw koelleidingen, condenswaterafvoerslangen en voedingskabels te beschermen tegen weersinvloeden. Deze buitenbocht is speciaal ontworpen voor een airco leidinggoot van 125 x 75 mm en is uitgevoerd in de stijlvolle kleur Antraciet grijs.
Naast de bescherming biedt de Canalit buitenbocht ook een modern design voor het leidingkanaal van jouw woning of pand. Met zijn duurzame constructie van hoogwaardige materialen is de Canalit buitenbocht een betrouwbare oplossing die jarenlang meegaat.
- Ronde buitenbocht voor aircokanaal: 125 x 75 mm
- Kleur: antracietgrijs (RAL: 7016)
- Materiaal: PVC, UV gestabiliseerd
- In folie per verpakkingseenheid verpakt
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Zak

Technische gegevens
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Hoogte | 75 mm |
| Breedte | 125 mm |
| Type connector | Kapvormdeel |
| Hoek | 90 - 90 ° |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Polyvinylchloride (PVC) |
| Halogeenvrij | |
| Geschikt voor functiebehoud | |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Kleur | Grijs (RAL7016) |
| RAL-nummer | 7016 |
| Met beschermfolie | |
| Bevestigingswijze | Opklembaar (snap) |
| Gebruikstemperatuur | 15 - 65 °C |
| Serie hulpstukken | Ronde buitenbocht |
| Hulpstuk past op kanaal | 125x75 mm |
| Onderdeel serie | Hulpstukken |
