Rondom Hemelvaartsdag hanteren wij aangepaste levertijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Canalit ronde buitenbocht voor leidingkanaal airco antraciet grijs 90x65mm | 941566
Artikelnummer: 941566 Type: AC 90/65 BU G EAN: 8714017602820

Canalit ronde buitenbocht voor leidingkanaal airco antraciet grijs 90x65mm | 941566
Artikelnummer: 941566 | Type: AC 90/65 BU G | EAN: 8714017602820
De Canalit buitenbocht is een uitstekende oplossing om jouw koelleidingen, condenswaterafvoerslangen en voedingskabels te beschermen tegen weersinvloeden. Deze buitenbocht is speciaal ontworpen voor een airco leidinggoot van 90 x 65 mm en is uitgevoerd in de stijlvolle kleur Antraciet grijs.
Naast de bescherming biedt de Canalit buitenbocht ook een modern design voor het leidingkanaal van jouw woning of pand. Met zijn duurzame constructie van hoogwaardige materialen is de Canalit buitenbocht een betrouwbare oplossing die jarenlang meegaat.
- Ronde buitenbocht voor aircokanaal: 90 x 65 mm
- Kleur: antracietgrijs (RAL: 7016)
- Materiaal: PVC, UV gestabiliseerd
- In folie per verpakkingseenheid verpakt
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Zak

Technische gegevens
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Hoogte | 65 mm |
| Breedte | 90 mm |
| Type connector | Kapvormdeel |
| Hoek | 90 - 90 ° |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Polyvinylchloride (PVC) |
| Halogeenvrij | |
| Geschikt voor functiebehoud | |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Kleur | Grijs (RAL7016) |
| RAL-nummer | 7016 |
| Met beschermfolie | |
| Bevestigingswijze | Opklembaar (snap) |
| Gebruikstemperatuur | -15 - 65 °C |
| Serie hulpstukken | Ronde buitenbocht |
| Hulpstuk past op kanaal | 90x65 mm |
| Onderdeel serie | Hulpstukken |