Rondom Hemelvaartsdag hanteren wij aangepaste levertijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Canalit binnenbocht voor leidingkanaal airco en warmtepomp wit RAL9010 125x75mm | 941475
Artikelnummer: 941475 Type: AC 125/75 BI EAN: 8714177013214

Canalit binnenbocht voor leidingkanaal airco en warmtepomp wit RAL9010 125x75mm | 941475
Artikelnummer: 941475 | Type: AC 125/75 BI | EAN: 8714177013214
Maak de afwerking van de airco zo strak mogelijk met een binnenbocht van 125x75mm. Werk alle koelleidingen, de condenswaterafvoer en voedingskabels handig weg met dit hoogwaardige hulpstuk van Canalit.
- Binnnenbocht voor aircokanaal: 125 x 75 mm
- 90 graden bocht
- Kleur: wit (RAL 9010)
- Materiaal: PVC, UV gestabiliseerd
- In folie per verpakkingseenheid verpakt
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Zak

Technische gegevens
Gerelateerde producten
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Hoogte | 75 mm |
| Breedte | 125 mm |
| Type connector | Kapvormdeel |
| Hoek | 90 - 90 ° |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Polyvinylchloride (PVC) |
| Halogeenvrij | |
| Geschikt voor functiebehoud | |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Kleur | Wit (RAL9010) |
| RAL-nummer | 9010 |
| Met beschermfolie | |
| Bevestigingswijze | Opklembaar (snap) |
| Gebruikstemperatuur | -15 - 65 °C |
| Serie hulpstukken | Binnenbocht |
| Hulpstuk past op kanaal | 125x75 mm |
| Onderdeel serie | Hulpstukken |
