Rondom Hemelvaartsdag hanteren wij aangepaste levertijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Canalit klikbeugel voor bevestigen en koppelen van leidingkanaal airco 140x90mm wit | 941180
Artikelnummer: 941180 Type: AC140/90 KB EAN: 8714017603209

Canalit klikbeugel voor bevestigen en koppelen van leidingkanaal airco 140x90mm wit | 941180
Artikelnummer: 941180 | Type: AC140/90 KB | EAN: 8714017603209
Met behulp van de wit gekleurde Canalit klikbeugel voor leidingkanaal 140 x 90mm wordt ervoor gezorgd dat de koelleidingen, de condenswaterafvoer en andere benodigde voedingskabels van uw aircosysteem stevig worden afgewerkt.
De klikbeugels zijn gemakkelijk te monteren door middel van een eenvoudige klikmontage, waardoor de druk gelijkmatig wordt verdeeld en er een extra stevige installatie van de leidingkanalen van uw airco-installatie ontstaat.
- Klikbeugel voor airco kanaal: 140 x 90 mm
- Zorgen voor een extra stevige afwerking
- Kleur: Wit
- Verpakt: per 10 stuks in folie
Inhoud verpakking: 10 Stuks in Zak

Technische gegevens
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Breedte | 140 mm |
| Hoogte | 90 mm |
| Cliplengte | Vast |
| Materiaal | Kunststof |
| Halogeenvrij | |
| Bevestigingswijze | Inklembaar (snap) |
| Geschikt voor functiebehoud | |
| Materiaalkwaliteit | Polyvinylchloride (PVC) |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Kleur | Wit |
| Serie hulpstukken | Klikbeugel |
| Hulpstuk past op kanaal | 140x90 mm |
| Onderdeel serie | Hulpstukken |