Rondom Hemelvaartsdag hanteren wij aangepaste levertijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Canalit klikbeugel voor bevestigen en koppelen van leidingkanaal airco 125x75mm geel| 941175
Artikelnummer: 941175 Type: AC 125/75 KB EAN: 8714177012910

Canalit klikbeugel voor bevestigen en koppelen van leidingkanaal airco 125x75mm geel| 941175
Artikelnummer: 941175 | Type: AC 125/75 KB | EAN: 8714177012910
Bij het installeren van een airco is het natuurlijk niet de bedoeling dat u aan de buitenkant alle installatiematerialen ziet. De klikbeugel leidingkanaal van Canalit zorgt voor de gewenste afwerking en snelheid tijdens het monteren. Door de klikbeugel te gebruiken zitten de koelleidingen en kabels georganiseerd in de goot en kunnen de hulpstukken op geen enkele manier losraken.
- Kleur: geel
- Materiaal: PVC, UV gestabiliseerd
- Afmetingen: 125 x 75 mm
- Verpakt met stevige Canalit beschermfolie
Inhoud verpakking: 10 Stuks in Zak

Technische gegevens
Gerelateerde producten
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Breedte | 125 mm |
| Hoogte | 75 mm |
| Cliplengte | Vast |
| Materiaal | Kunststof |
| Halogeenvrij | |
| Bevestigingswijze | Inklembaar (snap) |
| Geschikt voor functiebehoud | |
| Materiaalkwaliteit | Polyvinylchloride (PVC) |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Kleur | Geel |
| Serie hulpstukken | Klikbeugel |
| Hulpstuk past op kanaal | 125x75 mm |
| Onderdeel serie | Hulpstukken |
