Rondom Hemelvaartsdag hanteren wij aangepaste levertijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Canalit leidingkanaal voor airco en warmtepomp wit RAL9010 140x90mm - doos 4x2 meter | 940180
Artikelnummer: 940180 Type: AC140/90 W-8M EAN: 8714017603193

Canalit leidingkanaal voor airco en warmtepomp wit RAL9010 140x90mm - doos 4x2 meter | 940180
Artikelnummer: 940180 | Type: AC140/90 W-8M | EAN: 8714017603193
Met de witgekleurde Canalit leidingkanalen wordt gezorgd voor een perfecte afwerking van de koelleidingen, de condenswaterafvoer en andere benodigde voedingskabels van jouw aircosysteem of warmtepomp.
Deze kanalen hebben een afmeting van 140 mm breed en 90 mm hoog en worden geleverd in een grootverpakking van vier stuks met een lengte van 2 meter per stuk.
- Leidingkanaal voor airco en/of warmtepomp B140 x H90 mm
- Perfect voor het netjes wegwerken van snoeren en kabels
- Materiaal: PVC, UV gestabiliseerd
- Kleur: wit (RAL9001)
- Grootverpakking: 4 lengtes van 2 meter in folie
Inhoud verpakking: 8 Meter in Kartonnen doos

Technische gegevens
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Onderdeel serie | Aircokanalen |
| Kleur | Wit (RAL9001) |
| Hoogte | 90 mm |
| Breedte | 140 mm |
| Lengte | 2000 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Polyvinylchloride (PVC) |
| Halogeenvrij | |
| Geschikt voor functiebehoud | |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Transparant | |
| RAL-nummer | 9001 |
| Aantal vaste scheidingswanden | 0 |
| Aantal insteekbare scheidingswanden | 0 |
| Bevestigingswijze | Bodemperforatie |
| Uitvoering deksel | Los |
| Met kabelbevestigingsklem | |
| Met beschermfolie | |
| Met gootkoppelstuk | |
| Leverbaar op rol | |
| Uitbreekpoorten | |
| Antibacteriële behandeling | |
| Gebruikstemperatuur | -15 - 65 °C |
| Aantal meter in verpakking | 8 m |
| Aantal stuks in verpakking | 4 st |
| Afmeting aircokanaal | 140x90 mm |
| Verpakking | Bulk |
