Rondom Hemelvaartsdag hanteren wij aangepaste levertijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Canalit verloopmof 16mm voor Systeem25 leidingkoker 25x13mm zwart RAL9005 - 2 stuks | 934061
Artikelnummer: 934061 Type: CS25 V16 ZW EAN: 8714017601687

Canalit verloopmof 16mm voor Systeem25 leidingkoker 25x13mm zwart RAL9005 - 2 stuks | 934061
Artikelnummer: 934061 | Type: CS25 V16 ZW | EAN: 8714017601687
Het zwarte Verloopstuk 16mm is een onmisbaar onderdeel bij het overzetten van Systeem25 naar een 16 mm installatiebuis. Dankzij het strakke ontwerp zorgt het voor een naadloze en professionele afwerking van je bekabeling. De zwarte bodemplaatjes bieden extra bescherming aan de draden of kabels tegen de ondergrond en zijn eenvoudig te bevestigen.
De afgeronde hoeken maken het mogelijk om netwerkkabels te gebruiken zonder deze te beschadigen. Bovendien is dit product getest en goedgekeurd door KEMA voor toepassing van sterkstroom, wat betekent dat het voldoet aan alle veiligheidsnormen en dat je erop kunt vertrouwen dat het veilig en betrouwbaar is.
- Verloopmof 16mm voor Systeem25 - 25x13mm
- Kleur: zwart (RAL9005)
- Montage: schroeven of plakken
- Materiaal: PVC, UV gestabiliseerd
- Temperatuurbereik: -30°C tot +65°C, montage tot -15°C
Inhoud verpakking: 2 Stuks in Zak

Technische gegevens
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Hoogte | 13 mm |
| Breedte | 25 mm |
| Buisdiameter | 16 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Halogeenvrij | |
| Kleur | Zwart (RAL9005) |
| RAL-nummer | 9005 |
| Serie hulpstukken | Verloopmof |
| Onderdeel serie | S25 hulpstukken |
| Verpakking | Per stuk |