Rondom Hemelvaartsdag hanteren wij aangepaste levertijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Canalit lasdoos met 5 uitbreekpoorten voor Systeem25 leidingkoker wit RAL9010 - 1 stuk | 932081
Artikelnummer: 932081 Type: CS25 LD W EAN: 8714177006667

Canalit lasdoos met 5 uitbreekpoorten voor Systeem25 leidingkoker wit RAL9010 - 1 stuk | 932081
Artikelnummer: 932081 | Type: CS25 LD W | EAN: 8714177006667
Deze witte lasdoos met 5 uitbreekpoorten voor Systeem25 is de ideale oplossing voor het aansluiten en verbinden van verschillende kabels en draden. Het strakke ontwerp zorgt voor een naadloze en professionele afwerking van je bekabeling en zorgt voor een opgeruimde uitstraling.
De bodemplaatjes van de lasdoos bieden extra bescherming aan de draden of kabels tegen de ondergrond en zijn gemakkelijk te bevestigen. Daarnaast maken de afgeronde hoeken het mogelijk om netwerkkabels toe te passen zonder dat deze beschadigen.
Dit product is getest en goedgekeurd door KEMA voor toepassing van sterkstroom, wat betekent dat het voldoet aan alle veiligheidsnormen. Je kunt er dus op vertrouwen dat het veilig en betrouwbaar is en dat je bekabeling op de juiste manier wordt aangesloten en verbonden.
- Lasdoos voor Systeem25 - 25x13mm
- Kleur: wit (RAL9010)
- Montage: schroeven of plakken
- Materiaal: PVC, UV gestabiliseerd
- Temperatuurbereik: -30°C tot +65°C, montage tot -15°C
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Zak

Technische gegevens
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Wit (RAL9010) |
| RAL-nummer | 9010 |
| Halogeenvrij | |
| Lengte | 90 mm |
| Breedte | 90 mm |
| Diepte | 30 mm |
| Serie hulpstukken | Lasdoos |
| Onderdeel serie | S25 hulpstukken |
| Verpakking | Per stuk |