Rondom Hemelvaartsdag hanteren wij aangepaste levertijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Canalit verloopmof 16mm voor Systeem25 leidingkoker 25x13mm crème RAL1013 - 2 stuks | 931061
Artikelnummer: 931061 Type: CS25 V16 C EAN: 8714177021417

Canalit verloopmof 16mm voor Systeem25 leidingkoker 25x13mm crème RAL1013 - 2 stuks | 931061
Artikelnummer: 931061 | Type: CS25 V16 C | EAN: 8714177021417
Deze crème-kleurige Verloopmof 16mm is een essentieel onderdeel voor het maken van een overgang van Systeem25 naar een 16 mm installatiebuis. Met zijn strakke ontwerp zorgt het voor een naadloze en professionele afwerking van je bekabeling. De bodemplaatjes bieden extra bescherming aan de draden of kabels tegen de ondergrond en zijn gemakkelijk te bevestigen.
Dit product is getest en goedgekeurd door KEMA voor toepassing van sterkstroom, wat betekent dat het voldoet aan alle veiligheidsnormen en dat je erop kunt vertrouwen dat het veilig en betrouwbaar is.
- Verloopmof 16mm voor Systeem25 - 25x13mm
- Kleur: crème (RAL1013)
- Montage: schroeven of plakken
- Materiaal: PVC, UV gestabiliseerd
- Temperatuurbereik: -30°C tot +65°C, montage tot -15°C
Inhoud verpakking: 2 Stuks in Zak

Technische gegevens
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Hoogte | 13 mm |
| Breedte | 25 mm |
| Buisdiameter | 16 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Halogeenvrij | |
| Kleur | Crème (RAL1013) |
| RAL-nummer | 1013 |
| Serie hulpstukken | Verloopmof |
| Onderdeel serie | S25 hulpstukken |
| Verpakking | Per stuk |