Rondom Hemelvaartsdag hanteren wij aangepaste levertijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Canalit Systeem25 leidingkoker met uitscheurbare bodem 25x13mm bruin RAL8028 van 2 meter - 5 stuks | 930032
Artikelnummer: 930032 Type: CS25 BR-10M EAN: 8714017603049

Canalit Systeem25 leidingkoker met uitscheurbare bodem 25x13mm bruin RAL8028 van 2 meter - 5 stuks | 930032
Artikelnummer: 930032 | Type: CS25 BR-10M | EAN: 8714017603049
De oplossing voor een veilige en professionele afwerking van je bekabeling zijn deze bruine Systeem25 leidingkokers. Deze zijn te verkrijgen in bulkverpakking van 5 lengtes van 2 meter.
Dankzij de gepatenteerde bodemconstructie van de plattebuis kunnen schroefkoppen verzinken in de dubbele bodem, waardoor je VD draad optimaal beschermd is. Bovendien kun je met een simpele beweging de bodem eenvoudig uitscheuren om de benodigde ruimte te creëren voor het plaatsen van kabels.
De deksel is voorzien van beschermfolie om de leidingkoker tijdens de montage te beschermen tegen vuil en beschadiging, zodat je verzekerd bent van een nette en professionele installatie van je bekabeling.
- Systeem25 leidingkoker 25x13mm bruin van 5x2m
- Voorzien van gepatenteerde, uitscheurbare bodemconstructie
- Plattebuissysteem voor zowel kabel als VD draad
- Met blauwe beschermende folie tegen vervuiling en krassen tijdens transport, montage en opslag
- Kleur: bruin (RAL 8028)
- Verpakking: per 5 lengtes van 2 meter in folie
Inhoud verpakking: 10 Meter in Zak

Technische gegevens
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Onderdeel serie | S25 leidingkanalen |
| Kleur | Bruin (RAL8028) |
| Hoogte | 13 mm |
| Breedte | 25 mm |
| Lengte | 2000 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Polyvinylchloride (PVC) |
| Halogeenvrij | |
| Geschikt voor functiebehoud | |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Transparant | |
| RAL-nummer | 8028 |
| Bevestigingswijze | Bodemperforatie |
| Uitvoering deksel | Los |
| Met kabelbevestigingsklem | |
| Met beschermfolie | |
| Met gootkoppelstuk | |
| Leverbaar op rol | |
| Uitbreekpoorten | |
| Antibacteriële behandeling | |
| Gebruikstemperatuur | -15 - 65 °C |
| Aantal meter in verpakking | 10 m |
| Aantal stuks in verpakking | 5 st |
| Verpakking | Bulk |