Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Canalit M5 kabelkanaal 50x15mm wit | 920350
Artikelnummer: 920350 Type: M5 50/15 W-2M EAN: 8714177015003

Canalit M5 kabelkanaal 50x15mm wit | 920350
Artikelnummer: 920350 | Type: M5 50/15 W-2M | EAN: 8714177015003
De Canalit Mini leidingkokers M5 bieden een handige oplossing voor een nette en opgeruimde bekabeling. Deze Mini leidingkokers zijn nauwelijks zichtbaar met hun afmetingen van 15 mm breed en 15 mm hoog.
- M5 mini leidingkokers voor de afwerking van kabels en snoeren | B50 x H15 mm
- Montage: met schroef, duimnagel of Canalit kleefband
- Materiaal: PVC, UV gestabiliseerd
- Kleur: wit, RAL 9010
- Verpakking: per 5 lengtes van 2 meter in Canalit beschermfolie
Inhoud verpakking: 10 Meter in Zak

Technische gegevens
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Onderdeel serie | Kabelkanalen M5 |
| Kleur | Wit |
| Hoogte | 15 mm |
| Breedte | 50 mm |
| Lengte | 2000 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Polyvinylchloride (PVC) |
| Halogeenvrij | |
| Geschikt voor functiebehoud | |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Transparant | |
| RAL-nummer | 9010 |
| Aantal vaste scheidingswanden | 0 |
| Aantal insteekbare scheidingswanden | 0 |
| Bevestigingswijze | Bodemperforatie |
| Uitvoering deksel | Los |
| Met kabelbevestigingsklem | |
| Met beschermfolie | |
| Met gootkoppelstuk | |
| Leverbaar op rol | |
| Uitbreekpoorten | |
| Antibacteriële behandeling | |
| Gebruikstemperatuur | -15 - 65 °C |
| Aantal meter in verpakking | 2 m |
| Aantal stuks in verpakking | 1 st |
| Verpakking | Per stuk |