Rondom Hemelvaartsdag hanteren wij aangepaste levertijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Canalit koppelstuk voor zelfklevende leidingkoker 20x10 wit 2 stuks | 916944
Artikelnummer: 916944 Type: CK 20/10 W EAN: 8714177001259

Canalit koppelstuk voor zelfklevende leidingkoker 20x10 wit 2 stuks | 916944
Artikelnummer: 916944 | Type: CK 20/10 W | EAN: 8714177001259
Dit witte koppelstuk is speciaal ontworpen voor de Zelfklevende leidingkokers van 20x10 mm en biedt een handige manier om de kanalen moeiteloos met elkaar te verlengen. Door gebruik te maken van dit accessoire kun je jouw snoeren en kabels netjes afwerken en zorgen voor een opgeruimde uitstraling.
- Koppelstuk voor zelfklevende leidingkoker: 20 x 10 mm
- Kanalen moeiteloos met elkaar te verlengen
- Montage: klikmontage
- Materiaal: ABS, UV gestabiliseerd
- In folie per 2 stuks verpakt
Inhoud verpakking: 2 Stuks in Zak

Technische gegevens
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Lengte | 10 mm |
| Breedte | 20 mm |
| Hoogte | 10 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Polyvinylchloride (PVC) |
| Halogeenvrij | |
| Kleur | Wit |
| RAL-nummer | 9010 |
| Type connector | Uitwendig |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Aantal stuks in verpakking | 2 st |
| Serie hulpstukken | Koppelstuk |
| Onderdeel serie | Hulpstuk zelfklevende leidingkoker |