Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Klemko assortiment geïsoleerde adereindhulzen 0,75 t/m 6,0 mm² standaard met tang 900447 | 910035
Artikelnummer: 910035 Type: ATK-GPH-6AWST-KT EAN: 8716643072572

Klemko assortiment geïsoleerde adereindhulzen 0,75 t/m 6,0 mm² standaard met tang 900447 | 910035
Artikelnummer: 910035 | Type: ATK-GPH-6AWST-KT | EAN: 8716643072572
Assortiment geïsoleerde adereindhulzen, standaard kleur normering, in een stevige kunststof assortimentskist + de AWST/INST (900447).
Over de tang
De ideale tang waarmee kabels kunnen worden geknipt en gestript en voor het krimpen van adereindhulzen. Met deze tang is het ook mogelijk meerdere binnenaders gelijktijdig te strippen wat het aantal handelingen verminderd
Index assortimentskist:
- 720035 - Geïsoleerde Adereindhuls 0,75qmm Blauw penlengte = 8mm - 100st, standaard 720045 - Geïsoleerde Adereindhuls 1qmm Rood penlengte = 8mm - 100st, standaard
- 720055 - Geïsoleerde Adereindhuls 1,5qmm Zwart penlengte = 8mm - 100st, standaard
- 720065 - Geïsoleerde Adereindhuls 2,5qmm Grijs penlengte = 8mm - 100st, standaard
- 720075 - Geïsoleerde Adereindhuls 4qmm Oranje penlengte = 10mm - 40st, standaard
- 720085 - Geïsoleerde Adereindhuls 6qmm Groen penlengte = 12mm - 40st, standaard
- 900447 - Universele strip en krimptang voor 0,14 - 6,0 mm² en 0,4 - 2,6mm diameter
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Kartonnen doos

Technische gegevens
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Onderdeel serie | Assortimentsdoos |
| Assortimentsinhoud | Adereindhulzen |
| Uitvoering | Geïsoleerd |
| Materiaal isolatie | Polypropyleen (PP) |
| Met gereedschap | |
| Aantal stuks totaal (ongeveer) | 480 |
| Materiaal | Kunststof |
| Geïsoleerde adereindhulzen | |
| Kleuren lijn | Klemko standaard kleur |
| Niet-geïsoleerde adereindhulzen | |
| Lengte | 27 cm |
| Breedte | 17.5 cm |
| Hoogte | 4 cm |
| Kabelwartels | |
| Artikel nummer losse tang | 900447 |
| Adereindhulzen 0,75mm² | 100 st |
| Adereindhulzen 1,00mm² | 100 st |
| Adereindhulzen 1,50mm² | 100 st |
| Adereindhulzen 2,50mm² | 100 st |
| Adereindhulzen 4,00mm² | 40 st |
| Adereindhulzen 6,00mm² | 40 st |
| Met kabelbundelband |