Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Klemko assortiment ongeïsoleerde adereindhulzen met tang | 910010
Artikelnummer: 910010 Type: ATK-OPH25 EAN: 8716643017443

Klemko assortiment ongeïsoleerde adereindhulzen met tang | 910010
Artikelnummer: 910010 | Type: ATK-OPH25 | EAN: 8716643017443
Assortiment ongeïsoleerde adereindhulzen verpakt in een stevige kunststof doos. Inhoud: 2600 adereindhulzen tussen de 0,75 t/m 2,5 mm².
Geleverd inclusief krimptang type PH2,5 (900030)
Inhoud van deze doos:
- Tang: Klemko type: PH 2.5 (900030)
- 710020 (ongeveer 600 hulzen)
- 710040 (ongeveer 600 hulzen)
- 710060 (ongeveer 700 hulzen)
- 710080 (ongeveer 700 hulzen)
(1 zakje navulling bevat circa 1000 hulzen)
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Kartonnen doos

Technische gegevens
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Onderdeel serie | Assortimentsdoos |
| Assortimentsinhoud | Adereindhulzen |
| Uitvoering | Ongeïsoleerd |
| Met gereedschap | |
| Aantal stuks totaal (ongeveer) | 2600 |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleuren lijn | Ongeïsoleerd |
| Niet-geïsoleerde adereindhulzen | |
| Lengte | 17.5 cm |
| Breedte | 15.5 cm |
| Hoogte | 4 cm |
| Kabelwartels | |
| Artikel nummer losse tang | 900030 |
| Met kabelbundelband |