Rondom Hemelvaartsdag hanteren wij aangepaste levertijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Klemko assortiment gangbare geïsoleerde kabelschoenen PVC | 910000
Artikelnummer: 910000 Type: ATK-18-ST EAN: 8716643017382

Klemko assortiment gangbare geïsoleerde kabelschoenen PVC | 910000
Artikelnummer: 910000 | Type: ATK-18-ST | EAN: 8716643017382
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Kartonnen doos

Technische gegevens
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Onderdeel serie | Assortimentsdoos |
| Assortimentsinhoud | Kabelschoenen |
| Uitvoering | Geïsoleerd |
| Materiaal isolatie | Polyvinylchloride (PVC) |
| Met gereedschap | |
| Aantal stuks totaal (ongeveer) | 325 |
| Materiaal | Kunststof |
| Geïsoleerde kabelverbindingen | |
| Niet-geïsoleerde kabelverbindingen | |
| Lengte | 27 cm |
| Breedte | 17.5 cm |
| Hoogte | 4 cm |
| Kabelwartels | |
| Met kabelbundelband |