Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Elektrische krimpmachine met een 90° draaibare gereedschapshouder
Artikelnummer: 901520 Type: EL-CRIMP-UP15 EAN: 8716643067332

Elektrische krimpmachine met een 90° draaibare gereedschapshouder
Artikelnummer: 901520 | Type: EL-CRIMP-UP15 | EAN: 8716643067332
Ontmoet de UP15, een elektrische desktop-krimpmachine die gebruiksvriendelijk, nuttig en aanpasbaar is. Met slechts 10 kg gewicht is deze machine gemakkelijk mee te nemen. De 90° draaibare gereedschapshouder en het brede scala aan adapters, gereedschapskoppen en matrijzen maken deze machine zeer aanpasbaar. De korte insteltijden zijn te danken aan het gereedschapsloos snelwisselsysteem en de UP15 is zeer veilig in gebruik. Deze machine is perfect voor het snel en veilig verwerken van individuele connectoren, waar u ook bent.
- Buiskabelschoenen en ongeïsoleerde verbinders tot 10 mm²
- Adereindhulzen tot 50 mm²
- Geïsoleerde en ongeïsoleerde kabelschoenen tot 6 mm²
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Kartonnen doos

Technische gegevens
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Functie | Krimpklem |
| Type aandrijving | Elektrisch |
| Striplengte instelbaar | |
| Breedte | 437 mm |
| Hoogte | 170 mm |
| Diepte | 261 mm |
| Stroomvoorziening | 230 V |
| Cyclustijd | 1.5 s |
| Krimpkracht | 15 kN |
| Geluidsvermogensniveau | 69 dB |
| Gewicht | 10 kg |