Rondom Hemelvaartsdag hanteren wij aangepaste levertijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Lumiko ZigBee afstandsbediening voor mono kleuren, 5 groepen, max. 30 ontvangers| 890111
Artikelnummer: 890111 Type: ZG-REMOTE-5GR EAN: 8716643073319

Lumiko ZigBee afstandsbediening voor mono kleuren, 5 groepen, max. 30 ontvangers| 890111
Artikelnummer: 890111 | Type: ZG-REMOTE-5GR | EAN: 8716643073319
Zigbee afstands bediening voor het schakelen en dimmen van Zigbee drivers of lichtbronnen De afstandsbediening is te gebruiken voor 5 groepen met max 30 ontvangers (Zigbee drivers of Zigbee lichtbronnen). Met deze afstandsbediening is het mogelijk om via Touchlink verschillende Zigbee apparaten te bedienen zonder gebruik te maken van een bridge.
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Kartonnen doos

Technische gegevens
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Max. aantal bestuurbare apparaten | 30 |
| Voorgeprogrammeerd | |
| Zelflerend | |
| Draadloos | |
| Signaaloverdracht | Accessoire |
| Met display | |
| Hoogte | 150 mm |
| Breedte | 39 mm |
| Diepte | 12 mm |
| Uni-directioneel | |
| Bidirectioneel | |
| Type component | Bedieningselement |
| Protocol | Zigbee |