Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Lumiko Siena XPG richtbare ledspot, 2.1W, 700mA, 4000K, zwart
Artikelnummer: 876755 Type: SPOT-62RB-NW-ZW EAN: 8716643073036

Lumiko Siena XPG richtbare ledspot, 2.1W, 700mA, 4000K, zwart
Artikelnummer: 876755 | Type: SPOT-62RB-NW-ZW | EAN: 8716643073036
De Lumiko Siena is een spot welke mooi vlak in het plafond verwerkt wordt. Met een inbouwdiepte van maar 27mm is er in vrijwel elk plafond voldoende ruimte beschikbaar.
De spot is uitgevoerd in stijlvol zwart, maar ook beschikbaar in het wit of RVS.
Combineer voor één op één installatie met de Lumiko minidriver (860304).
- Vlakke inbouw
- 27mm inbouwdiepte
- Richtbaar
- Voorzien van plug-and-play kabel voor eenvoudig aansluiten
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Kartonnen doos

Technische gegevens
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Type armatuur | Spot |
| Onderdeel serie | Siena |
| Montagewijze | Inbouw |
| Dimbaar | |
| Lichtkleur categorie | Natuurlijk wit |
| Kleurtemperatuur | 4000 - 4000 K |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 0 - 102 lm/W |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 1 | 0 - 215 lm |
| Nom. stroom | 0 - 700 mA |
| Nom. spanning | 3 - 3 V |
| Spanningstype | DC |
| Max. systeemvermogen | 2.1 W |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | E |
| Stralingshoek | 35 ° |
| Inbouwhoogte | 27 - 27 mm |
| Lengte | 62 mm |
| Breedte | 62 mm |
| Hoogte/diepte | 27 mm |
| Buitendiameter | 62 mm |
| Inbouwdiameter | 50 - 50 mm |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP44 |
| Beschermingsgraad achterzijde (IP) | Accessoire |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| Geschikt voor plafondmontage | |
| Geschikt voor pendelophanging | |
| Geschikt voor wandmontage | |
| Lichtstroom regelbaar | Traploos |
| Geschikt voor lampvermogen | 2.1 - 2.1 W |
| Geschikt voor truss montage | |
| Geschikt voor voetstuk-/vloermontage | |
| Geschikt voor stroomrailmontage | |
| Geschikt voor klemmontage | |
| Verstelbaarheid | Draaibaar en zwenkbaar |
| Met bewegingssensor | |
| Met lichtsensor | |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Met lichtbron | |
| Elektrische aansluiting met connectorsysteem | |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | |
| Type ledchip | XPG LED |
| Lichtkleur | 4000K |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Geschikt voor opbouwmontage | |
| Geschikt voor inbouwmontage | |
| Optiek | Lens |
| Geschikt voor laagspannings-kabelsysteem | |
| Aansluitkabel | 100 cm |
| Lichtverdeler | Focuslens |
| Lichtuittrede | Direct |
| Inbouwhoogte/diepte | 27 mm |
| Aantal polen | 2 |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Met aanwezigheidsmelder | |
| Noodstroomvoorziening geïntegreerd | |
| Dimming fabrikantspecifiek | |
| Noodfunctiebewakingssysteem | Geen |
| Lichtsterkte | 0 cd |