Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Lumiko Verona XPG LED module wit 2,3W, 700mA, Groen, IP44
Artikelnummer: 876577 Type: LED-IBM-W-2,5GR EAN: 8716643039438

Lumiko Verona XPG LED module wit 2,3W, 700mA, Groen, IP44
Artikelnummer: 876577 | Type: LED-IBM-W-2,5GR | EAN: 8716643039438
De Lumiko Verona serie staat voor optimale keuze vrijheid in verlichting. De Verona famillie bestaat uit een groot assortiment aan armaturen en LED modules welke naar wens met elkaar te combineren zijn. De reeks bestaat uit enkelvoudige en meervoudige armaturen en met verschillende buitenmaten waardoor de Verona ook zeer geschikt is voor renovatie van bestaande verlichting. De verona heeft een inbouwhoogte van maar 25mm waardoor hij zeer goed toepasbaar is in vrijwel elk plafond.
Combineer de Verona ledmodule altijd met een Verona armatuur!
- Past in alle Verona armaturen
- 25mm inbouwdiepte
- Voorzien van plug-and-play aansluitsnoer voor eenvoudige installatie
Inhoud verpakking: 1 in Kartonnen doos

Technische gegevens
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Type armatuur | Spot |
| Onderdeel serie | Verona |
| Kleur behuizing | Wit |
| Type | Rond |
| Verstelbaarheid | Draaibaar en zwenkbaar |
| Bedrijfsstroom | 110 - 700 mA |
| Spanningstype | DC |
| Lampspanning | 3.3 - 3.3 V |
| Lichtkleur | Groen |
| Geschikt voor constante spanning | |
| Geschikt voor constante stroom | |
| Externe driver benodigd | |
| Kleur | Groen |
| Type ledchip | XPG LED |
| Aansluitwijze | Steekklem |
| Aansluitkabel | 50 cm |
| Optiek | Lens |
| Diameter | 43.5 mm |
| Hoogte | 25 mm |
| Inbouwdiameter | 43.5 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Stralingshoek | 35 - 35 ° |
| Lampvermogen | 2.3 - 2.3 W |
| Dimbaar | |
| Gemiddelde nom. levensduur | 50000 h |
| Geschikt voor algemene verlichting |