Rondom Hemelvaartsdag hanteren wij aangepaste levertijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Lumiko aanwezigheidsmelder plafond PIR 230V AT REST® Wide beam Wit
Artikelnummer: 871472 Type: PIR-SMART-WB EAN: 8716643079519

Lumiko aanwezigheidsmelder plafond PIR 230V AT REST® Wide beam Wit
Artikelnummer: 871472 | Type: PIR-SMART-WB | EAN: 8716643079519
Aanwezigheidssensor smart voorzien van AT REST® technologie!
Intelligente sensor voor zuivere aanwezigheidsdetectie, door de slimme techniek volgt deze sensor het warmtebeeld van personen waarbij er onderscheid wordt gemaakt tussen personen en andere warmtebronnen. Hierdoor behoren valse detecties tot het verleden en blijft de verlichting ingeschakeld ook wanneer personen niet bewegen. Door de zuivere detectie is een lange nalooptijd niet nodig en kan er tot meer dan 65% energie bespaart worden in ruimtes voor kort bezoek zoals bijvoorbeeld toiletten. De sensor is voorzien van Sentistic software waardoor de gemeten data inzichtelijk kan worden gemaakt in een dashboard, met informatie over o.a. anonieme tellingen van personen of inzichten van het gebruik van een ruimte of gebouw.
- Compacte inbouwsensor
- Extra energiebesparing door zuivere detectie
- Zuivere detectie door AT REST® Technologie
- Wide beam voor standaard hoogte (2.2 tot 4.0m)
- Detectiebereik van 8.3 x 8.3m (op 4.0m hoogte)
- Sentistic software voor koppeling met dashboard
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Kartonnen doos
Download Handleiding

Technische gegevens
Gerelateerde producten
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Onderdeel serie | Aanwezigheidsmelder |
| Bewegingssensor/aanwezigheidsdetector technologie | Passief infrarood |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| Locatie | Plafond |
| Scanhoek | 360 ° |
| RAL-nummer (vergelijkbaar) | 9016 |
| Optimale montagehoogte | 4 m |
| Max. montagehoogte | 4 m |
| Max. reikwijdte zijwaarts | 4.15 m |
| Max. reikwijdte frontaal | 4.15 m |
| Bereik | m1 - 8.3 x 8.3m |
| Aansluiting sensor | Geïntegreerd |
| LED verlichting | 600 W |
| Ohmse belasting in Watt | 2000 W |
| Max. aantal hoogfrequente EVSA | 25 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Aanspreekhelderheid | 10 - 2000 lx |
| Min. nalooptijd | 30 s |
| Max. nalooptijd | 30 min |
| Bediening op afstand | |
| Met afstandsbediening | |
| Constantlichtregeling | |
| HVAC-aansturing | |
| Breedte | 80 mm |
| Hoogte | 5 mm |
| Inbouwhoogte | 65 mm |
| Diameter | 80 mm |
| Inbouwdiameter | 63 mm |
| Inbouwdiepte | 67 mm |
| Inbouwmaat | 63 mm |
| Type connector | Bewegings- en aanwezigheidsmelder |
| Slave sensoren beschikbaar | |
| Aantal schakelzones | 1 |
| Soort contact | Relais |
| Trappenhuiscontroller | |
| Overbruggingsschakelaar | |
| Aanspreekgevoeligheid instelbaar | |
| Aanspreekhelderheid instelbaar | |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Oppervlaktebescherming | Gelakt |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Spanningstype | AC |
| Max. inschakelstroom | 800 A |
| Hoek reikwijdte horizontaal | 5 - 360 ° |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Max. schakelvermogen | 2000 W |
| Max. schakelvermogen LED | 600 W |
| Max. presentiebereik | 68.9 m² |
| Max aantal parallele aansluitingen | 6 |
| Aansluitwijze | Schroefklem |
| Ingang voor nevenunit | |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Geschikt voor plafondmontage | |
| Geschikt voor wandmontage | |
| Geschikt voor draadloos | |
| Gedwongen uitschakeling | |
| Zelfleerfunctie voor aanspreekhelderheid | |
| Met aansluitkabel | |
| Inclusief Lensmasker | |
| Nul doorgang bestuurd relais | |
| Plafondinbouwmontage zonder installatiedoos | |
| Omgevingstemperatuur | -10 - 40 °C |
| Dimfunctie met dimmerbasiselement | |
| Koppelbaar aan netwerk | |
| Compatible met Apple HomeKit | |
| Compatible met Casambi | |
| Compatible met Google Assistant | |
| Compatible met Amazon Alexa | |
| Met alarmfunctie | |
| Met akoestische sensor | |
| Vrije dierzone | |
| Transparant | |
| Met IFTTT ondersteuning | |
| Achtergrondcontrole | |
| Antibacteriële behandeling | |
| Type component | Sensor |