Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Lumiko Wallie buitenverlichting met bewegingsmelder en 2x13W led | 870815
Artikelnummer: 870815 Type: HYB-PIR-2x13W-WW EAN: 8716643064157

Lumiko Wallie buitenverlichting met bewegingsmelder en 2x13W led | 870815
Artikelnummer: 870815 | Type: HYB-PIR-2x13W-WW | EAN: 8716643064157
Wallie buitenverlichting met sensor en 2x13W led
Buitenarmatuur met dubbele kop voorzien van bewegingssensor. Zorg voor voldoende verlichting op een parkeerplaats, fietsenhok, langs de gevel of in een donkere steeg. Krachtige LEDlichtbron voor helder licht wanneer het nodig is.
- Schakeltijd en lux schakelwaarde instelbaar
- 9 meter detectiebereik (frontaal, op 2,5m hoogte)
- Spots horizontaal en verticaal te draaien of kantelen
- Met alarmfunctie (spots flitsen 20 sec. lang bij elke beweging)
- Verlichtingsterkte instelbaar op 10, 30, 50 of 100%
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Kartonnen doos
Download Handleiding

Technische gegevens
Gerelateerde producten
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Type armatuur | Sensorarmatuur |
| Onderdeel serie | Wallie |
| Montagewijze | Opbouw |
| Dimbaar | |
| Lichtkleur categorie | Warm wit |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 3000 K |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Dimbaar fase afsnijding | |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 0 - 92 lm/W |
| Nom. spanning | 230 - 230 V |
| Spanningstype | AC |
| Max. systeemvermogen | 26 W |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | |
| Stralingshoek | 90 ° |
| Lengte | 196.3 mm |
| Breedte | 217.1 mm |
| Hoogte/diepte | 109.4 mm |
| Kleur behuizing | Grijs |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP55 |
| Beschermingsgraad achterzijde (IP) | Accessoire |
| Beschermingsgraad (IP) | IP55 |
| Geschikt voor plafondmontage | |
| Geschikt voor pendelophanging | |
| Geschikt voor wandmontage | |
| Lichtstroom regelbaar | Standen |
| Geschikt voor lampvermogen | 26 - 26 W |
| Geschikt voor truss montage | |
| Geschikt voor voetstuk-/vloermontage | |
| Geschikt voor stroomrailmontage | |
| Geschikt voor klemmontage | |
| Verstelbaarheid | Draaibaar en zwenkbaar |
| Met bewegingssensor | |
| Met lichtsensor | |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Met lichtbron | |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 2 |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | |
| Type ledchip | COB LED |
| Lichtkleur | 3000K |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| RAL-nummer (vergelijkbaar) | 7037 |
| Reflector | Geen |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Geschikt voor opbouwmontage | |
| Geschikt voor inbouwmontage | |
| Geschikt voor laagspannings-kabelsysteem | |
| Oppervlak geborsteld | |
| Dimbaar 10 V | |
| Dimbaar DALI | |
| Dimbaar DSI | |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | |
| Dimbaar LineSwitch | |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | |
| Dimbaar fase aansnijding | |
| Dimming programmeerbaar | |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | |
| Lichtverdeler | Geen |
| Lichtuittrede | Direct |
| Aantal polen | 3 |
| Aansluitwijze | Schroefklem |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | |
| Compatible met Apple HomeKit | |
| Compatible met Google Assistant | |
| Met montagebeugel | |
| Energie-efficiëntieklasse | A++ |
| Bewegingssensor/aanwezigheidsdetector technologie | Passief infrarood |
| Met aanwezigheidsmelder | |
| Niet dimbaar | |
| Noodstroomvoorziening geïntegreerd | |
| Noodstroomvoorzieningssysteem | Geen |
| Dimming fabrikantspecifiek | |
| Noodfunctiebewakingssysteem | Geen |
| Lichtsterkte | 0 cd |
| Met IFTTT ondersteuning | |
| Dimbaar met push-button | |
| Dimbaar Touch and Dim | |
| Compatible met Amazon Alexa | |
| Dimbaar DMX | |
| Dimbaar Dali-2 | |
| Dimbaar Zigbee | |
| Dimbaar RF | |
| Bediening via Bluetooth | |
| Compatible met Casambi | |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 1 | 0 - 2400 lm |